Понеділок, 15 Серпня

Новою дорогою на Голосківське кладовище запустять тролейбус

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Оперативні новини у нашому каналі в Телеграмі!

У Львові збудують ще одну дорогу. Вона з’єднає Голосківське кладовище із вулицею Миколайчука, пише Zaxid.net.

Загальний кошторис робіт ‒ понад 93 мільйони гривень. За ці кошти там мають провести реконструкцію усіх інженерних мереж, застелити нове дорожнє покриття з тротуарами та навіть продовжити тролейбусну гілку.

© city-adm.lviv.ua

На кінцевій зупинці автобусного маршруту №46 працює техніка. Підрядники почали із вирубування хащів. Місцеві кажуть, це найкоротший і найпекельніший на сьогодні шлях з міста на Голосківське кладовище.

Якщо ж їхати в об’їзд, як на Брюховичі, виходить гак аж у 8 кілометрів.

© city-adm.lviv.ua

Проект реконструкції вулиці Миколайчука від Орлика до заїзду на кладовище було розроблено ще 2017-го. Міський голова Львова певен, ця дорога місту потрібна ще на вчора.

«Я зацікавлений, щоб все було зроблено добре, швидко і якісно. І підрядники знають, що мають робити як для себе. Тому що невідомо кого по цій дорозі і куди будуть везти і коли», ‒ говорить міський голова Львова Андрій Садовий.

А прокласти там треба кілометр і шістсот метрів нової дороги разом з комунікаціями. Загальний кошторис ‒ понад 93 мільйони гривень. На цей рік передбачено 10 мільйонів: сім з бюджету розвитку і три мільйони гривень – кошти громадського бюджету.

«За 10 мільйонів підприємство побудує 400 метрів 1200 діаметра дощового колектора і в планах є збудувати 200 метрів дорожнього покриття», ‒ запевняє голова «Львівського будівельно-монтажного управління №1» Василь Хаврак.

А ще до кладовища хочуть продовжити один із тролейбусних маршрутів міста. Але пустити електробуси.

«Контактна мережа, тягові підстанції ‒ це 26 млн грн на проектування тролейбусної лінії. Але якщо ми йдемо на придбання тролейбусів з автономним ходом, то, можливо, тут будуть ходити на автономному ході. Так ми економимо кошти», ‒ каже заступник міського голови Львова Сергій Бабак.

На ці зекономлені кошти в Ратуші вже мають плани. Зокрема, хочуть облаштувати цивілізований паркінг біля Голосківського цвинтаря.

Share.