Понеділок, 8 Березня

Названі регіони, які найкраще освоюють гроші на дороги

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Міністерство інфраструктури оприлюднило рейтинг використання областями коштів Державного дорожнього фонду на місцеві дороги станом на 30 вересня 2018 року.

Абсолютним лідером рейтингу є Хмельниччина, яка використала 100% коштів.

Серед лідерів використання коштів Дорожнього фонду є також Львівська, Чернігівська, Харківська, Вінницька, Волинська області та місто Київ.

7 українських областей використали менше половини коштів державної субвенції на ремонт доріг місцевого значення. Найбільшими аутсайдерам є Луганська (32%), Тернопільська (33%), Закарпатська (38%), Херсонська (37%), Миколаївська (39%) та Рівненська (48%) області.

Щодо Львівської області області, станом на кінець серпня з Дорожнього фонду на місцеві дороги було використано 80% коштів, тоді як станом на кінець вересня використано 97%.

Детальніше щодо інших областей — на інфографіці.

Нижче наведений рейтинг використання областями коштів Державного дорожнього фонду на місцеві дороги станом на 31 серпня 2018 року.


Лідером рейтингу була Хмельниччина з 99% використання коштів.

Серед інших лідерів використання коштів Дорожнього фонду – Івано-Франківська (86%), Чернігівська (84%), Вінницька (83%), Львівська (80%) області та м. Київ (84%).

Серед аутсайдерів освоєння коштів за результатами серпня – Тернопільська (37%), Полтавська (34%), Закарпатська та Миколаївська (по 33%), Херсонська (24%), Луганська (21%) та Рівненська (17%) області.

Міністр інфраструктури Володимир Омелян раніше зазначав, що Державний дорожній фонд працює успішно і передбачає захищене фінансування дорожньої галузі в 2018 році на рівні 32 млрд гривень.

Також повідомлялось, що на ремонт доріг наступного року уряд передбачив 56 мільярдів гривень у проекті держбюджету.

Нагадаємо, що за підрахунками Міністерства інфраструктури, капітальний ремонт 1 кілометру дороги в Україні коштує 10 мільйонів гривень.

Раніше в Укравтодорі повідомляли, що для ремонту всіх доріг та мостів України необхідно близько 2 трильйонів гривень.

Як відомо, Державний дорожній фонд – це цільовий фонд у складі спеціального фонду Державного бюджету України, який акумулює кошти на будівництво, реконструкцію, ремонт і утримання автомобільних доріг державного та місцевого значення. Дорожній фонд створений відповідно до Закону України “Про внесення змін до Закону України «Про джерела фінансування дорожнього господарства України» щодо удосконалення механізму фінансування дорожньої галузі” від 17 листопада 2016 року.

Share.