Найоплачуваніші вакансій на ринку Львівщині: зарплата від 17 до 30 тисяч

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Оперативні новини у нашому каналі в Телеграмі!

База вільних вакансій у Львівській області налічує понад 6,6 тисяч пропозицій працевлаштування, з яких кожна п’ята – із винагородою понад 10 тисяч гривень. Про це Львівському порталу повідомили у відділі інформаційної роботи Львівського обласного центру зайнятості.

Однак декому працедавці готові платити значно більше. Зокрема, на зарплату вищу за 17 тисяч гривень розраховувати можуть:

Головний агроном: зарплата 30000 гривень.

ТОВ «Захід-Агро-Львів» (Буський район) пропонує високий заробіток фахівцю, котрий зуміє організовувати та виконувати заходи, націлені на підвищення врожайності сільськогосподарських угідь, родючості ґрунтів, раціональне використання органічних і мінеральних добрив, пестицидів, регуляторів зростання рослин. Потенційний працівник братиме участь у розробці технологічних карт сільськогосподарських культур, буде вести книгу історії полів, розроблятиме річні і перспективні плани та завдання щодо розвитку рослинництва, забезпечуватиме їхнє виконання.

Маляр, рихтувальник кузовів: 20000 гривень.

Приватний підприємець-фізична особа Іван Михайлович Мелеганич (м. Львів) шукає у свою команду маляра автомобілів, котрий здійснюватиме підготовку до фарбування транспортних засобів, а також рихтувальника кузовів, що займатиметься відновлювальним ремонтом кузовів автівок.

Гірник очисного забою: 20000 гривень.

Відокремлений підрозділ «Шахта» «Відродження» Державного підприємства «Львіввугілля» (Сокальський район) шукає працівника, котрий буде виконувати комплекс робіт під час очисного виймання корисних копалин, оформлюватиме забій, встановлюватиме тимчасове та постійне кріплення, у тому числі у місцях сполучення забою з прилеглими виробками, вивільнятиме затиснуті секції механічного кріплення, виконуватиме роботи з керування направляючих.

Оператор виробничої дільниці: 20000 гривень.

ТзОВ «СВП» (Яворівський район) пропонує працевлаштування особі, в обов’язки котрої входитиме напилення пінополіуретану на об’єктах замовника. Праця пов’язана з відрядженнями в межах України, а винагорода залежить від обсягу виконаних замовлень.

Менеджер (управитель) з логістики: 18696 гривень.

ПрАТ «Концерн Хлібпром» (м. Львів) запрошує на роботу менеджера (управителя) з логістики, котрий займатиметься прокладанням найбільш оптимальних маршрутів для водіїв, здійснюватиме контроль за максимально ефективним завантаженням транспортних засобів і стежитиме за рухом автомобілів, використовуючи GPS.

Електрозварник на автоматичних та напівавтоматичних машинах: 17000 гривень.

ТзОВ «АРІЄС-Україна» (Буський район) шукає фахівця, котрий знає і вміє читати креслення, готовий виконувати зварні роботи на апараті напівавтоматичного зварювання та дотримуватися норм технологічного процесу.

Share.