Понеділок, 4 Березня

На Сихові відновили будівництво великого спорткомплексу

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

На стадіоні на вул. Івана Кавалерідзе, 15 відновили роботи з будівництва спортивного комплексу та ремонту спортивного майданчика 95-ї школи Львова. Його почали будувати 5 років тому для учнів школи. Завершення будівництва спорткомплексу стане подією для всього Сихова.

Тут передбачено 5 ігрових полів для футболу, волейболу та гандболу, майданчик із тренажерами, трибуни для 500 глядачів, роздягальні та душові.

Цей спорткомплекс буде слугувати не лише для учнів цієї школи, але й для інших дітей району, для волейбольних команд Львова.

фото: Роман Балук / ЛМР

«Тут має бути адміністративна будівля, де буде великий спортивний зал із душовими кабінками і роздягальнями, великий відкритий багатофункційний майданчик та бігова доріжка з гумовим покриттям.

Місто отримало цей проект у подарунок від інвестора. Будівельні роботи виконувались впродовж 5 років. В процесі проведення ремонтних робіт виникало багато питань щодо реалізації проектних рішень, тому цього року було відкореговано проект, відбулася процедура закупівель і буде відновлено будівельні роботи.

На цей об’єкт із міського бюджету вже було витрачено понад 8 млн грн. Окрім того, цього року передбачено 7 мільйонів та 3 мільйони із державного бюджету”, — розповіла начальниця управління освіти ЛМР Зоряна Довганик.

Фінансування цього об’єкту здійснюється як за кошти міського бюджету, так і за рахунок державної субвенції. Так, із держбюджету виділити 3 млн грн в межах субвенції на соціально-економічний розвиток окремих територій на «Будівництво адміністративно-побутового корпусу ігрових видів спорту на вул. І. Кавалерідзе, 15 та спеціалізованого ігрового майданчика для занять спортивними іграми на пісочному покритті».

За словами тренера волейбольної секції Мирона Лозового, даний комплекс дуже потрібний для юних волейболістів, адже вони зможуть займатись тут цілий рік, бо зараз із цим є проблеми.

«Такий комплекс надзвичайно потрібен, адже у Львові немає водойм, біля яких можна організувати майданчик для пляжного волейболу. Ми тренуємось на твердих, ґрунтових полях. Тут ми б змогли тренуватись цілий рік і здобувати для міста найвищі нагороди», — сказав Мирон Лозовий.