Середа, 29 Листопада

На місці ринку «Добробут» буде супермаркет «Арсен»

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Після кількарічних розмов і намірів, цього тижня у центрі Львова все-таки закрили ринок «Добробут». Цього разу начебто остаточно. На місці ринку планують відкрити продуктовий супермаркет «Арсен», інформує “Високий Замок“.

Нагадаємо, ділянка під ринком була спірною з часів футбольного Євро-2012. Там планували звести готель, згодом паркінг. Довкола ділянки було чимало судових справ… У січні цього року підприємці «Добробуту» зверталися до мерії з листом, пропонували зберегти ринок і робочі місця, через втрату яких «мільйони гривень не потраплять до держбюджету»…

За приблизними підрахунками, без роботи опиняться 300 осіб (щоправда, людей, що працювали на базарі, обіцяють працевлаштувати у супермаркеті). Відкриття «Арсену» заплановане на червень 2023 року. Сума інвестицій цього проєкту — 100 мільйонів гривень.


«Компанія „Євротек“ планує ремонт першого поверху будівлі продуктового ринку, де відкриють новий супермаркет „Арсен“,— повідомила начальниця відділу маркетингу „Євротеку“ Катерина Кукош. — Згодом тут мають добудувати зі збірних конструкцій другий поверх і облаштувати торговельні павільйони. У планах також провести благоустрій території „Добробуту“, облаштувати зони відпочинку й дозвілля, зокрема для дітей.

План модернізації ринку „Добробут“ передбачає створення 300 робочих місць. Орендарям-підприємцям нададуть переважне право орендувати нові торговельні павільйони. Працівникам орендарів і ринку, які на час ремонту не зможуть знайти роботу, запропонують працевлаштування у мережах супермаркетів».