П’ятниця, 1 Грудня

На Львівщині розпочалось будівництво нового торгового центру Park

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

У Дрогобичі на Львівщині розпочали будівництво нового торгового центру Park біля центру міста. Про це повідомляє RAU.

Новий торговий центр буде розташований неподалік центру міста на вул. Володимира Великого. Загальна площа будівлі становите 11 800 м2. У ТРЦ відкриють ресторани, кав’ярні, магазини, передбачать зони відпочинку та атракціони.

Комерційні площі у ТРЦ розраховані, як для малого, так і для великого бізнесів: від 30 м2 до 1500 м2. Відвідувачам буде доступна парковка на 240 місць.

Планується, що введення комплекса в експлуатацію відбудеться у ІІІ – ІV кварталі 2023 року.

 

Будівництвом ТРЦ у Дрогобичі займається інветсиційна компанія WR GROUP. Ця компанія реалізувала низку проектів у Львові, у тому числі нові торгові та офісні центри «ЛАЗ-695» та Fabrick на території колишнього автобусного заводу.

Всього за 2 роки роботи компанія отримала в управління 19 торгових центрів у Львові та області. Комерційні площі становлять 107 231 кв. м, а офісні — 57 630 кв. м. WR GROUP здійснює комплексне управління об’єктом від рекламної кампанії та залучення субпідрядників до наповнення об’єкта провідними міжнародними та українськими операторами. З компанією співпрацюють Сільпо, Фокстрот, JYSK, SinSay, LC Waikiki, Eldorado, АТБ, Золотий Вік, Prostor, ЕVA та багато інших впізнаваних брендів.