Вівторок, 24 Травня

На Львівщині відкрили нові виробничі потужності підприємства «Сан Гарден»

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Оперативні новини у нашому каналі в Телеграмі!

23 лютого у Городку відкрили нові виробничі потужності підприємства «Сан Гарден», яке в Україні займається виготовленням ковдр, подушок та наматрацників. Про це повідомляє прес-служба ЛОДА, передає Твоє Місто.

«Сьогодні тут запустили нове обладнання: інноваційне, інвестиційне, сучасно модернізоване. Це посилить та подвоїть експорт продукції на ринки Європи», – наголосив Степан Кубів.За його словами, 100% продукції підприємства йде на експорт. Основними ринками збуту продукції підприємства є Німеччина, Польща, Скандинавія. У 2017 році компанія ввела в експлуатацію новий цех з виробництва матраців. Сума залучених інвестицій у новозбудований цех становить понад 4 млн євро.

Станом на 31 грудня у компанії працює 131 робітник. Середньомісячна заробітна плата – 8000 грн. У 2018 році компанія планує додатково працевлаштувати до 100 працівників.

ДП «Сан Гарден» є частиною великої європейської групи SUN GARDEN – німецької компанії з виробничими потужностями у країнах Східної Європи, яка є лідером на ринку виробництва ліжок, матраців, домашнього текстилю і декору. На ринку Львівщини ДП «Сан Гарден» працює з 2004 року. У 2017 році компанія ввела в експлуатацію новий цех з виробництва матраців.

Share.