Вівторок, 5 Березня

На Львівщині відкрили м’ясопереробний цех з морозильним складом на 4000 тонн

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

1 березня на Львівщині у Старому Яричеві відкрили нові виробничі потужності ТзОВ «ЛембергМіт». Це м’ясопереробний цех із єдиним в Україні автоматизованим морозильним складом продукції місткістю 4000 тонн. Про це повідомляє прес-служба ЛОДА.

Участь у відкритті взяли заступник міністра економічного розвитку і торгівлі України – торговий представник України Наталія Микольська та заступник голови Львівської обласної державної адміністрації Оксана Стоколос-Ворончук.

Фото: прес-служба ЛОДА

«Відкриття будь-якого нового виробництва – це велика перемога, оскільки це нові робочі місця, зростання української економіки. Для нас удвічі більша радість, коли ці підприємства є ще й підприємствами-експортерами. Експортери – це вища ліга бізнесу, це кращі умови праці для працівників, вищі заробітні плати, можливість розширятися. А також це достатньо висока якість продукції, яку вони пропонують на український ринок. Ще більша радість, коли підприємства відкривають у тих галузях, де Україна була чемпіоном, адже наша держава відома своєю високоякісною продукцією переробки тваринництва. Ми спостерігаємо те, що зараз відбувається відновлення підприємств харчового сектору, і первинна переробка продукції тваринництва – це те, що ми зараз спостерігаємо і повинні підтримувати»,- наголосила Наталія Микольська.

Окрім того, вона також додала, що географічне розташування Львівщини, бажання людей тут працювати і навчатися – це те, що зробить наш регіон лідером з точки зору економічного зростання і експорту.

Основний вид діяльності підприємства – виробництво м’ясної сировини. Із введенням в експлуатацію м’ясопереробного цеху площа виробничих потужностей збільшилась до 8 595,15 квадратних метрів, з яких 1200 квадратних метрів, який як зазначалось вище – єдиний в Україні автоматизований морозильний склад продукції.


«Підприємство спеціалізується на забої свинини, її обвалюванні та постачанні сировини як на українські, так і закордонні ринки. У нас є великі можливості, зокрема обвалювання свинини у кількості 100 тонн щодня. Окрім того, також її заморожування у автоматизованій камері. Відповідно, це є перша черга нашого будівництва, запланована і друга черга, де буде така ж камера, оскільки це – хороший інструмент як для зберігання м’яса, так для його продажу. Наступним нашим кроком стане камера розміром 35 тисяч тонн»,  – розповів директор з виробництва ТзОВ «ЛембергМіт» Віталій Балух.

Упродовж 2016-2018 рр. підприємство залучило інвестицій понад 20 млн грн власними коштами. Свою продукцію експортують у Гонконг, В’єтнам, Грузію, Анголу, Конго. У 2017 році обсяг експортнованої продукції у зазначені країни склав – 299 520,667 кілограм.

Зазначимо, підприємство створили у 2008 році. Станом на лютий 2018 року, на підприємстві працює понад 100 робітників.