Понеділок, 15 Квітня

На Львівщині відкрили чергову сонячну електростанцію

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Вчора, 10 травня, на Пустомитівщині урочисто відкрили сонячну електростанцію «Щирець-1».

Для облаштування СЕС використали сонячні панелі JAsola, інвертори Huawei, КТП українського виробника ВАЛОН-А.

«Сьогодні ми ще раз демонструємо нашу енергетичну незалежність та можливості сучасних технологій. Такі успіхи показують прогрес України усьому світу, у першу чергу інвесторам. Для нас важливо переконати виробників сонячних панелей розміщувати виробництво тут, на Львівщині. Для області це додаткові робочі місця, додаткові можливості, в тому числі, і для експорту. За результатами 2017 року ми маємо 36 МВт встановленої потужності. Сподіваємось, що така динаміка збережеться і у 2018 році. Ми – серед лідерів за кількістю відкритих електростанцій – джерел альтернативної енергетики, при тому, що сонячних можливостей у нас набагато менше, аніж у південних регіонах країни. До кінця цього року ми плануємо відкрити ще 8 центрів альтернативної енергетики», – зазначив під час відкриття електростанції голова Львівської ОДА Олег Синютка.

© loda.gov.ua

У 2017 році керівництво ТзОВ «Енергетична компанія «Сонячне поле» розпочало реалізацію проекту з будівництва фотоелектричної наземної сонячної електростанції потужністю 2 мВт.

Нова сонячна електростанція дозволить збільшити частку альтернативної енергії в електроенергетиці України, знизить рівень використання вуглеводневих енергоносіїв при виробництві електричної енергії та сприятиме створенню потужного комплексу сонячних електростанцій.

© loda.gov.ua

Запланована орієнтовна кількість вироблення електроенергії в рік – 2 169 000 кВт/год. Загальна сума інвестицій становить 2 млн євро.