На Львівщині завершують ремонт останньої частини траси Львів – Пустомити – Меденичі

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

На Львівщині завершують ремонт останньої частини траси Львів – Пустомити – Меденичі. Про це повідомляє пресслужба ЛОДА.

Автомобільна дорога загального користування державного значення Т-14-16 сполучає місто Львів з Пустомитівським, Миколаївським та Дрогобицьким районами і є найкоротшим шляхом до курортного міста Трускавець та селища Східниця.

За словами міністра інфраструктури України Владислава Криклія, який сьогодні, 28 листопада, оглянув дорогу, орієнтовна сума, аби завершити цей проєкт складає 310-320 млн гривень. Загальна протяжність дороги становить 47,5 км, у тому числі: І категорії – 1,5 км, ІІ категорії – 20,8 км і ІІІ категорії – 25,2 км.

На сьогоднішній день рух автомобільного транспорту здійснюється відремонтованою дорогою до села Колодруби. До цього населеного пункту виконані роботи з поширення проїзної частини, влаштовані конструктивні шари асфальтобетонного дорожнього покриття з попереднім посиленням основи. В межах населених пунктів влаштовано дощову каналізацію, тротуари та зупинки громадського транспорту, освітлення. Також виконані заходи із забезпечення безпеки та організації дорожнього руху: нанесено дорожню розмітку, влаштовані знаки та бар’єрне огородження.

Крім цього, активно проводяться ремонтні роботи на штучних спорудах. Зараз тривають роботи на п’ятьох мостових переходах поблизу Колодрубів.

При належному фінансуванні у 2020 році планується повністю завершити ремонтно-будівельні роботи на цій дорозі.

Ремонтно-будівельні роботи на вказаній дорозі виконують в межах державного інвестиційного проекту «Покращення стану автомобільних доріг загального користування у Львівській області».

Нагадаємо, що підготовчі роботи на ділянці почали у червні цього року. Підрядником ТОВ «Онур конструкціон Інтернешнл». Угоду про реконструкцію дороги на цій ділянці уклали у червні торік. Також до кінця цього року частину траси Львів – Пустомити – Меденичі відремонтують у межах населених пунктів Підлісся та Колодрубів. Роботи на цій траси триватимуть і наступного року, а термін завершення реконструкції залежатиме від фінансування.