На Львівщині вперше з’явиться натуральна чорна ікра місцевого виробництва

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

У Пустомитівському районі на Львівщині вже за кілька років почнуть видобувати чорну ікру, яка є дуже вартісним задоволенням навіть для рибних підприємств.

18 жовтня у межах Гастротуру Львівщиною, який організувало управління туризму та курортів Львівської облдержадміністрації, учасники туру відвідали у Пустомитах агрокластер «ГорбоГори» та рибне господарство «Карпатський Водограй», передає кореспондент Дивись.info.

В.о. генерального директора рибного господарства Олег Габуда зазначив, що в Україні всього є два таких господарства, які підтримують дикий вид риб, серед них і їхнє.

© loda.gov.ua

Як розповів Олег Габуда, господарство є селекційним, і вирощують тут в основному коропа, білого амура та карася.

“Другий рік займаємось вирощуванням судака та стерляді, проте за чотири року плануємо добувати тут чорну ікру зі стерляді”, – анонсував Олег Габуда та наголосив, що, можливо, в Україні та на навіть на Львівщині дехто займається видобуванням чорної ікри, але сертифіковано та з усіма дозволами наразі це робить лише підприємство на Київщині.

Також директор рибного господарства розповів, що для годівлі риби тут використовують лише зерновими культурами, без додавання будь-яких домішок. Їжу для риб виготовляють самі.

© dyvys.info

Окрім того, сюди можуть приїхати всі охочі та порибалити.

“Львівські ресторани залюбки беруть нашу рибу”, – додав він.

© loda.gov.ua

До слова, 19 квітня, у межах Міжнародного форуму «АГРОПОРТ Захід Львів-2018» відкритою премією AGROPORT AWARD урочисто відзначили прогресивні підприємства області.

У номінації «За плідну працю та вагомий внесок у розвиток аграрної галузі» відзначили ТзОВ “Карпатський водограй” Пустомитівський район.

Поширити:

ЗАЛИШИТИ  КОМЕНТАР