Понеділок, 22 Липня

На Львівщині надаватимуть підприємцям до 50 і до 100 тисяч грн для підтримки бізнесу

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Департамент економічної політики Львівської обласної державної адміністрації оголосив конкурс для малого бізнесу на надання фінансової допомоги шляхом компенсації з бюджету.

Як пише Zaxid.net, переможцям надаватимуть сертифікати на суму до 50 000 або до 100 000 грн на покращення власного бізнесу. Конкурс оголошений в межах регіональної програми підвищення конкурентоспроможності Львівської області.

Згідно з умовами, малий підприємець, який хоче отримати допомогу, має до 17 липня подати документи в ЛОДА для участі в конкурсі. Це може бути як ФОП, так і юридична особа, які прагнуть покращити власний бізнес.

Наприклад, підприємці можуть отримати патент, ліцензію, зареєструвати авторське право або ж витратити гроші на розробку нових видів продукції, її промоцію, підготовку бізнес-плану, експортної стратегії та інше.

Проект з покращення власного бізнесу реалізовуватиме підрядна сервісна компанія. Перелік таких львівських фірм затверджений обласною адміністрацію, загалом їх є 17-ть. Це, наприклад, «Ейч. Бі. Пі. Ай. компані», «Ватага Едженсі», «ВебКузня», «Нексія ДК Аудит», «Едвайс Груп», «Фрешпіар консалтинг» та інші. Підприємець спочатку буде зобов’язаний сплати повну суму проекту з власної кишені, а вже потім йому відшкодують вкладені гроші.

Покращення бізнесу для підприємця не буде повністю безкоштовним – представник малого бізнесу отримує сертифікат на умовах співфінансування. Це означає, що 30% від вартості покращення бізнесу підприємець сплачуватиме з власних коштів.

Наприклад, якщо бізнесмен отримує ваучер на 100 тис. грн, то мусить вкласти своїх 30 тис. грн в проект, решту 70 тис. грн відшкодує державний бюджет.

У рамках Програми проводиться конкурс на надання ваучерів – безповоротної фінансової допомоги для малого бізнесу у розмірі:

  • ваучери на маркетингові послуги – до 50 тис. грн.;
  • ваучери на консалтингові послуги – до 50 тис. грн.;
  • інноваційні ваучери – до 100 тис. грн.

За його словами, наразі немає обмежень за кількістю ваучерів, які може видати ЛОДА, проте є ліміт грошей на відшкодування – загальна сума повернутих грошей не має перевищувати 1 млн 700 тис. грн, які закладені в державному бюджеті.

Конкурс з надання ваучерів для покращення бізнесу проводять в області вже вдруге. Перший відбір відбувся у жовтні 2019 року. Документи тоді подали багато підприємців, у підсумку ваучери отримали 20 бізнесменів. Здебільшого це були ті, хто працює в галузі надання послуг.

Детальну інформацію також можна отримати за телефонами: 299-92-79, 261-26-65, 261-29-40, а також на сайті ЛОДА.