П’ятниця, 2 Грудня

Глобальний оператор офісних приміщень відкриє у Львові локацію на 2700 м²

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

У інноваційному парку LvivTech.City (вул. Стрийська, 48) на початку 2022 року відкриється коворкінг Spaces (ред. назва бренду) транснаціонального оператора офісних приміщень IWG.

Офісний простір стане першою локацією компанії в Україні, розташованою поза Києвом.

Будівництво інноваційного парку LvivTech.City

“Розвиваючи інноваційний парк у Львові, ми маємо на меті зробити LvivTech.City точкою входу для міжнародного бізнесу. Підписання угоди з транснаціональною IWG та відкриття першого у Львові Spaces – важливий для нас крок на шляху реалізації глобальної стратегії з розвитку ІТ індустрії та креативної економіки в Україні”, – коментує Віталій Мельник, віцепрезидент UDР.

Площа Spaces у LvivTech.City становитиме 2700 м², тут будуть створені умови роботи для команд від двох до ста осіб. Офісний простір включатиме бізнес-клуб, переговорні і конференц-кімнати, та коворкінг.
Spaces надає в оренду мебльовані офіси, переговорні кімнати та робочі місця на будь-який термін та з можливістю для резидентів збільшувати чи зменшувати простір за необхідністю.

Будівництво інноваційного парку LvivTech.City. Фото: iryna_karpa / Інстаграм

“Близькість до заходу приваблює європейські компанії відкривати саме тут свої офіси для ведення бізнесу по всій території України, перетворюючи Львів на новий європейський бізнес-хаб”, – заявила директор IWG в Україні Юлія Литвиненко.

Будівництво інноваційного парку LvivTech.City

Резиденти матимуть доступ до глобальної мережі IWG в Україні та по всьому світі (3300 локацій), що надасть унікальну можливість фактично мати офіс у будь-якій точці світу.

LvivTech.City – інноваційний парк девелопера UDP, розвивається на території промзони колишнього заводу Львівприлад. Загальна площа офісної частини LvivTech.City складе понад 40 тис. кв. м.

Візуалізація парку LvivTech.City

IWG (раніше – Regus Group) – глобальний оператор провідних орендодавців офісних приміщень, створена в 2016 році як холдингова група, що об’єднує різні компанії з гнучким робочим простором, зареєстрована на Лондонській фондовій біржі. Головний офіс групи розташований в Швейцарії. Оператор представлений у понад 110 країнах, 1 тисячі міст і 3,3 тисячах локацій.

В Україні перший офісний центр Regus (Horizon Tower по Вул. Шовковична в Києві) група відкрила в 1998 році. На березень-2021 мережу IWG plc в країні представлена ​​двома брендами: Regus і Spaces в 11 бізнес-центрах столиці.