Міжнародна платіжна система PayPal відтепер в Україні

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Оперативні новини у нашому каналі в Телеграмі!

Платіжна система PayPal офіційно почала працювати в Україні, картки українських банків вже можна прив’язати до гаманця. Про це повідомив міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.

“Ми раді заявити про запуск послуг особистих переказів, а також дозволяємо перераховувати кошти зі свого гаманця PayPal на кредитні чи дебетові картки. Ми віримо, що це допоможе людям в Україні отримувати кошти від їхніх друзів та родини по всьому світу”, – йдеться у листі компанії, адресованому Федорову.

“Тепер можна робити покупки в інтернеті, перераховувати кошти та виводити гроші на українські банківські карти”, – пише міністр. Вже зараз можна прив’язати українські банківські картки та користуватися.

Федоров подякував компанії за швидку реакцію на прохання України та підтримку громадян під час війни.

Компанія зазначає, що також тимчасово скасовує комісії за операціями з українськими рахунками PayPal, аби допомогти українцям переказувати та отримувати кошти у часи війни.

Мінцифри неодноразово заявила, що у пріоритеті його роботи – привести світові ІТ-компанії в Україну, серед яких і PayPal. Її залученням відомство займалося ще з моменту створення у 2019 році, а у 2020 році Федоров особисто зустрівся з керівництвом, аби залучити компанію на український ринок.

Того року уряд навіть вносив це до своєї “програми дій”, яку зрештою так і не ухвалили.

До слова, PayPal  закликала російських користувачів вивести решту коштів зі своїх рахунків до 18 березня 2022 року.

Share.