Понеділок, 15 Квітня

Мерія погодила будівництво нового ринку у Львові

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

У понеділок, 24 жовтня, виконавчий комітет Львівської міської ради погодив будівництво комунального ринку на вул. Садовій, повідомляє Zaxid.net.

Стихійний ринок «Любінське сяйво», який розташований поруч, перенесуть у новий торговий павільйон.

Так, виконком затвердив КП «Агенція ресурсів Львівської міської ради» містобудівні умови і обмеження для будівництва комунального ринку. Торговельний павільйон збудують на перетині вул. Петлюри та вул. Садової на ділянці площею 0,10 га. Сюди переїде теперішній ринок «Любінське сяйво», повідомили у департаменті містобудування ЛМР.

«Новозведена будівля буде сучасним павільйоном із паркомісцями та належними інженерними комунікаціями. Окрім торгових площ, там передбачать також приміщення для адміністрації ринку та лабораторії. Заїзд на територію ринку буде із вулиці Підміської», – вказано у повідомленні.

На місці ринку «Любінське сяйво», планують облаштувати громадський простір.

Нагадаємо, що поруч з майбутнім комунальним ринком планують збудувати торговий центр.

Торгівельний комплекс збудують на земельній ділянці площею 0,5771 га. Будівлю з двоповерхової перебудують в одноповерхову. Довкола буде паркінг. Також забудовник має запропонувати схеми благоустрою території та погодити її в управлінні архітектури.

Це приміщення вже довший час стоїть незагосподарьованим. Минулого року через обвал даху там загинув​ охоронець. Поруч із ділянкою, де планується будівництво, розташовані ринок «Новий» та офіс ІТ-компанії SoftServe.

ТзОВ «Віллоу Ярд А» засновано у 2019 році, воно спеціалізується на будівництві, купівлі та продажі власного нерухомого майна, оренді. Його директором у Youcontrol зазначений Богдан Александрович, засновниками – АТ «Закритий недиверсифікований венчурний корпоративний інвестиційний фонд «Акорд» та Олександр Берба. Той же інвестиційний фонд «Акорд» є власником ТОВ «Віллоу Ярд Р1», який збудував на вул. Стрийській ресторан «Реберня».