Вівторок, 29 Листопада

Люстра з ізоляторів для ліній електропередач: у Львові відкрилась найбільша «Реберня»

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Новий заклад формату «Реберня» відкрили у Львові, на перехресті вулиць Стрийської й Наукової. Це м’ясний ресторан від «Холдингу емоцій !FEST» («Криївка», «Найдорожча ресторація Галичини», «Дуже висока кухня»), який у компанії називають найбільшим у Львові, розповідає The Village Україна.

У «Реберні» готують фірмові ребра й гарніри до них і наливають пиво від пивоварні «Правда».

«Колись у цьому районі було доволі багато індустріальних об’єктів: тут недалеко працює завод із виробництва ізоляторів, тому ми використали для проєкту інтер’єру величезну люстру, яку склали з ізоляторів для ліній електропередач, а ще навантажувач, колись зробений у Львові», – коментує The Village Україна PR-директор !FEST Тарас Маселко.

Фото: the-village.com.ua

Заклад розрахований на 500 місць. Ще у закладі великі панорамні вікна, з яких відкривається вигляд на озеро, а в теплу пору року тут ще й відкриватимуть терасу.

Інтер’єр прикрасили картинами художників Андрія Єрмоленка та Ярослава Боднара.

Це третій заклад такого формату у Львові. Перший заклад такого формату «Реберня під Арсеналом» працює на території Міського арсеналу у Львові з 2016 року. Ще один заклад у Львові («Реберня» на !FESTrepublic) розташований на вулиці Старознесенській.

Ціни з меню:

  • Ребра на вогні – 189 гривень
  • Картопля на грилі з яйцем і беконом – 74 гривні
  • Скумбрія на грилі – 148 гривень
  • Сир на грилі – 119 гривень