Львівські депутати дали добро на зведення Палацу спорту вартістю мільярд

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Сесія Львівської міськради погодила будівництво на Сихові Палацу спорту вартістю понад 985 мільйонів гривень та надала під це земельну ділянку площею 1,87 га. Про це інформує кореспондент ІА ZIK.

Саме питання зведення Палацу спорту на Сихові стало причиною, через яку терміново зібрали депутатів.

Як пояснила керівник юридичного департаменту ЛМР Гелена Пайонкевич, Львів отримав додаткову субвенцію з державного бюджету на зведення спорткомплексу, загальна сума становить 54 мільйони гривень. Аби із закінченням бюджетного року кошти не довелося повернути – вирішили термінового оголосити тендер на будівництво Палацу спорту. З переможцем підпишуть угоду та перерахують кошти в якості авансу, а роботи він розпочне наступного року.

Відтак, згідно з рішенням, створене на останній сесії міської ради ЛКП «Палац ігрових видів спорту» отримало функції замовника на будівництво Палацу спорту та до 1 листопада має оголосити про проведення процедури закупівлі на будівництво об’єкту. У цьому рішенні депутати також погодили вартість будівництва Палацу спорту на просп. Червоної Калини у розмірі 985 364 147, 00 грн. За проголосували 43 депутати.

Такою ж кількістю львівські обранці підтримали надання ЛКП «Палац ігрових видів спорту» земельної ділянки площею 1,87 га на просп. Червоної Калини.

Третім рішенням депутати поповнили статутний капітал ЛКП «Палац ігрових видів спорту» на 13,8 млн грн.

Під час обговорення були й нарікання, що проект, вартістю у майже мільярд гривень нині не на часі для Львова, зважаючи, що за рік у місті встановили всього трохи більше десяти дитячих майданчиків. Підтримати будівництво палацу спорту у Львові депутати вирішили, сподіваючись, що оскільки фінансує об’єкт держава, він не перетвориться у довгобуд.

Нагадаємо, будуватимуть спорткомплекс неподалік церкви Різдва Пресвятої Богородиці УГКЦ на Сихові. За проектом, споруда матиме чотири окремі криті зали для регбі, гандболу, баскетболу та волейболу, критий басейн для водного поло.

Дах, який за планом матиме схил до низу, можна використовувати як лижний спуск, а впродовж однієї зі сторін покриття буде конвеєрний підйомник. Спорткомплекс зможе розмістити понад 2,5 тис. відвідувачів.

Share.