Понеділок, 20 Травня

Концерн «Електрон» виконує замовлення для Києва і на експорт

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Продукцію заводу «Електрон» експортують до США, Китаю, Німеччини та десятка інших країн. Про це йдеться у сюжеті Zaxid.net.

У цеху підприємства «Електротранс» стоять нові трамваї. Щоправда, ще не до кінця облаштовані. Після того, як на заводі виготовлять сім таких, відправлять до Києва. Ціна одного – орієнтовно 200-300 тис. гривень. Замовлення мають завершити влітку.

«Високотехнологічний товар, такий як трамвай, тільки двигун виробляється чотири-шість місяців. На Київ ми отримали останній договір на сім трамваїв, які ви бачите, в вересні минулого року», – розповів Юрій Бубес, президент ПАТ «Концерн Електрон».

Нових замовлень в підприємства чимало. Загалом на концерні – майже 800 працівників. У цеху підприємства «Сферос-Електрон», наприклад, виготовляють теплообмінники. Тут робочий процес люди поділили навпіл із машинами. Згодом ці жовтогарячі запчастини полетять за океан. А там стануть частинами американських шкільних автобусів.

А на заводі «Полімер-Електрон» із піскоподібної суміші виготовляють пінопласт. Згодом такі пінопластові установки поїдуть до Івано-Франківська на завод пральних машин «Електролюкс». Виготовляють тут і крісла для стадіонів.

«Засипається гранула, дається барвник, розігрівається. Під тиском ллється форма. Через декілька хвилин виходить крісло», – розповів пан Руслан, працівник «Електрону».

Роблять тут і вироби зі спеціальної пластмаси. Незабаром вони стануть частинами дорожнього покриття – по пластмасових решітках, наприклад, може спокійно їхати легковик.

Латвія, Литва, Білорусь, Нідерланди, Польща, Франція та Корея – одні з найбільших експортерів української продукції концерну «Електрон».