П’ятниця, 24 Травня

Компанія John Deere відкрила сервісний центр на Львівщині

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

У четвер, 26 жовтня, на Львівщині відкрили сервісний центр одного із світових лідерів виробництва сільськогосподарської техніки – компанії John Deere. Про це Гал-інфо повідомили в прес-службі ЛОДА.

Як зазначили у департаменті агропромислового розвитку Львівської облдержадміністрації, для аграріїв області відкриття такого сервісного центру дає можливість ефективно і повно використати ресурсні можливості складної сільськогосподарської техніки та скоротити непродуктивні простої.

Відтепер послуги сервісного обслуговування і ремонту можна отримати не за сотні кілометрів, а на території області у селі Кам’янопіль Пустомитівського району. Скорочення часу на ліквідацію технічних неполадок та підвищення надійності роботи техніки дозволить аграріям запобігти недобору сільськогосподарської продукції, які спричинені несвоєчасністю проведення агротехнічних заходів.

Окрім того, присутнім на відкритті центру презентували зразки техніки та види сервісних послуг, доступних для сільськогосподарських підприємств та фермерських господарств області.