Вівторок, 21 Травня

Компанія Philip Morris збудує на Львівщині нову фабрику тютюнової продукції

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Відомий міжнародний виробник тютюнової продукції Philip Morris збудує на Львівщині нову фабрику та планує інвестувати 30 млн доларів. Про це повідомив начальник Львівської ОВА Максим Козицький.

Нове виробництво Philip Morris має запрацювати на початку 2024 року. Запуск роботи заводу у Львівській ОВА обговорили з віцепрезидентом Philip Morris International у Північно-Східній Європі Міхалом Мєжеєвським.

Наразі компанія отримала ліцензію на виробництво тютюнової продукції у Львівській області на 5 років. За словами Мєжеєвського, запуск нового заводу дозволить повністю задовольнити внутрішній попит.

Запуск нової фабрики створить понад 250 робочих місць, також обласний бюджет отримає додаткові кошти у вигляді податків, які сплачуватиме компанія. Наприклад, у 2022 році компанія Philip Morris в Україні сплатила понад 25 млрд грн.

Компанія Philip Morris працює на українському ринку з 1994 року і за цей час інвестувала в економіку України понад 700 млн доларів.

Нагадаємо, що виробник сигарет Philip Morris після повномасштабного російського вторгнення зупинив інвестиції та суттєво обмежив роботу в рф.

Восени торік Philip Morris International (PMI) викупила в Altria Group усі комерційні права на IQOS в Сполучених Штатах Америки для самостійного продажу