Понеділок, 4 Березня

Колишній універмаг на площі Ринок продали за понад 63 мільйони

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Львівська обласна рада продала універмаг «На Ринку» за 63 млн. 212 тис. грн. Вже укладено договір купівлі-продажу нежитлових приміщень.

Про це повідомив заступник голови Львівської обласної ради Володимир Гірняк на своїй сторінці у Facebook, передає Дивись.info.

«Шанси запустити роботу перинатального центру до кінця цього року стають все більшими. Маємо намір орієнтовно 20 млн. грн. скерувати на цей об’єкт. Актуальною залишається допомога від міста. Думаю, Львову перинатальний треба не менше як Львівщині. Бо доки породілля з немовлятами кластимуть на коридорі замість комфортних палат», – йдеться в дописі Гірняка.

За інформацією видання “Наші гроші. Львів”, у січні 2017 року управління майном спільної власності Львівської обласної ради програло апеляцію у справі за позовом ПАТ «Львівський універмаг “На ринку”» про визнання права та зобов’язання до вчинення дій щодо викупу приміщень на площі Ринок, 32 у Львові. Йшлося про приватизацію приміщень загальною площею  1689,2 кв. м, що на площі Ринок, 32.

Станом на 4 квартал 2016 року, 97,4% акцій ПАТ «Львівський універмаг “На ринку”» належать київському ПП «Регіональні інвестиції». Рівноправними контролерами останнього виступають львів’янка Марія Мельник та мешканець смт. Терни Сумської області Андрій Кифоренко. Вони також числяться власниками компанії  «Бізнес проперті девелопмент», що спеціалізується на продажу та оренді нерухомості у Львові, повідомляє Львівська газета.

Як відомо, у згадуваних приміщеннях колишнього універмагу кілька років поспіль діє ресторан «Театр пива «Правда» холдингу емоцій !FEST.