Понеділок, 15 Квітня

Klingspor переносить частину виробництва з Франції до Львівської області

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Компанія Klingspor переносить частину виробництва з Франції до Львівської області. Klingspor – провідний виробник абразивних матеріалів з представництвом у більш ніж 39 країнах, повідомляє прес-служба Львівської обласної держадміністрації.

Продукція компанії багато років використовується в металообробній, деревообробній промисловості, будівництві та інших галузях та завдяки своїй високій якості користується попитом як на європейському, так і на українському ринках. Компанія працює на світовому ринку понад 125 років, а в Україні цього року планує відсвяткувати свою 10 річницю.

Лише за останні чотири роки діяльності на Львівщині підприємство інвестувало в завод понад 7 млн євро.

На сьогодні компанією збудовано виробничі, складські та адміністративні приміщення загальною площею 6700 кв. м (м. Великі Мости, Сокальський район), в ній працює понад 200 людей. І вже цього року планується переміщення частини виробничих потужностей з Франції до України.

Політика компанії спрямована на постійний жорсткий контроль якості. На сьогодні в асортименті абразивів Klingspor понад 50 000 найменувань продукції.

Виробничі приміщення компанії переконують ультрасучасним машинним парком та висококваліфікованим персоналом. Високу якість інструментів забезпечують комплексною перевіркою всіх деталей виробництва: від закупівлі сировини до виробництва продуктів та поставки клієнтам.