Понеділок, 15 Квітня

JYSK відкрив новий магазин у Львові, майже відновивши мережу до початку повномасштабного вторгнення рф

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Компанія JYSK практично відновила довоєнну кількість магазинів мережі в Україні. 16 березня скандинавська мережа магазинів для дому JYSK відкрила новий магазин у Львові в ТЦ Сріблястий по вул. Патона, 37. Це восьмий магазин мережі у місті.

Площа магазину зі складською площею — 1341,51 кв. м. Він побудований відповідно до сучасної концепції мережі 3.0., із відповідним освітленням та просторим дизайном, зональним розміщенням товарних категорій. Торговий центр оснащений генератором, тож магазин працюватиме навіть під час відключень електроенергії.

«Сьогодні JYSK відкрив двері 84-го за рахунком магазину в Україні. Ще один — і мережа досягне кількості, що працювала на початок повномасштабного вторгнення. Ми плануємо, що це відбудеться вже у травні разом з відновленням роботи магазину JYSK в торговому центрі Рів’єра в Одесі», — розповів Country director JYSK в Україні Євген Іваниця.

Як повідомлялося, 1 березня JYSK відкрив перший у 2023 році магазин в Україні – у ТЦ Караван у Києві.

JYSK — міжнародна мережа з понад 3200 звичайних та онлайн-магазинів, представлених у 48 країнах світу. Засновник мережі Ларс Ларсен відкрив перший магазин у Данії у 1979 році.