Ірландська компанія побудує на Львівщині завод будматеріалів за 280 млн доларів

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Ірландська компанія Kingspan Group реалізує в Україні інвестиційний проєкт обсягом понад 280 мільйонів доларів. Про це повідомив прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

За словами Шмигаля, Україна сприятиме створенню інфраструктури для функціонування виробничого підприємства. Реалізація проєкту створить в Україні понад 700 робочих місць.

Раніше урядовий офіс із залучення інвестицій UkraineInvest повідомляв, що у 2024 році на Львівщині розпочнуть будівництво кампусу будівельних технологій. Понад 200 мільйонів євро інвестицій у проєкт надійдуть від ірландської компанії Kingspan.

Кампус складатиметься із 6 виробничих зон, включаючи виробництво передових ізоляційних матеріалів та рішень для централізованого опалення. Комплекс буде зосереджений на виробництві будівельної продукції з високою доданою вартістю. Окрім цього, проєктом передбачено створення «зеленого» виробництва з низьким вмістом вуглецю, що матиме позитивний вплив на довкілля.

Минулого року для компанії Kingspan шукали ділянку площею 40-50 га неподалік від Львова, де можна буде розмістити одразу 5-6 заводів. Один із заводів – це фабрика мінеральної вати, яка споживає багато енергії, тому компанії важливо мати доступ до значних запасів відновлювальної енергії.

Kingspan — один із найбільших інвесторів, що прийшли в Україну під час повномасштабного вторгнення РФ. Компанія є світовим лідером у сфері виробництва високотехнологічних енергоефективних будівельних матеріалів, працює у понад 80 країнах, на 212 виробничих майданчиках Kingspan працюють понад 22 тисячі працівників.