П’ятниця, 24 Травня

Google запускає сервіс безконтактної оплати зі смартфонів в Україні

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Днями деякі українці почали отримувати доступ до додатка безконтактної оплати зі смартфонів Android Pay. Так, 25 жовтня Тарас Демчук у своєму Twitter повідомив, що на його смартфон OnePlus 5 встановився відповідний додаток сервісу Google. Для нього він також став доступним в магазині додатків Play Market. Підготовку до запуску редакції AIN.UA підтвердили і в ряді українських банків, пише Finance.ua.

Для більшості користувачів в Україні додаток залишається недоступним. Хоча Демчуку вдалося встановити додаток, при спробі додати в нього банківську картку Android Pay повідомив про те, що «банк не підтримує додаток». При цьому, під час авторизації картки сервіс блокує певну суму грошей на рахунку для її валідації.

Журналісти звернулися за коментарем до українських банків, без підтримки яких запуск сервісу був би не можливий. У ряді банків підтвердили інформацію про підготовлюваний запуск. «ПУМБ вже інтегрується і підтримає Android Pay в найближчій перспективі», — повідомили в прес-службі банку.

В «Альфа-Банку» відповіли більш ухильно. «Якщо, як і очікувалося, Android Pay з’явиться в Україні наприкінці 2017 року, то вже в середині першого кварталу 2018-го клієнти «Альфа-Банку» зможуть токенізувати і прив’язати свої картки до гаманця. Так само опція NFC-гаманця буде доступна і в Alfa-Mobile Ukraine», — повідомив голова електронного бізнесу «Альфа-Банк Україна» Максим Патрін. Він також додав, що запуск Apple Pay очікується вже у другому кварталі 2018 року.

У самому Google традиційно зберігають інтригу і не коментують аж до фактичного запуску сервісу. За інформацією джерел, він може відбутися вже 1 листопада.