Субота, 14 Грудня

Два друга на Львівщині випустили лінійку різнокольорових томатних соків

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Два товариші Роман Воловач та Валентин Василенко заснували на Львівщині власне тепличне господарство. У них є 6 теплиць, у яких вирощують сортові помідори та перці, а також з них готують лімітовані різнокольорові томатні соки.

Фермерське господарство у селі Болехівці засноване у 2014 році двома товаришами Романом Воловачем та Валентином Василенком. З дитинства мати привчала Романа до городини. Це мамині слова «Їжа повинна бути безпечною, корисною і смачною» багато років потому Роман написав на стіні свого офісу.

Спершу вирощували звичайну городину (картоплю, буряк, моркву та зелень), а згодом купили сортове насіння і почали експериментувати. У 2011 році трапилася нагода придбати невеличку ділянку. Спочатку на ній вирощували зелень та пряні трави: японську мізуну, мангольд, різні види салатів та редиски.

ТМ «Лагоміна» зародилася у 2014 році, коли помідорами засадили першу теплицю. На сьогодні у власності виробників 6 теплиць, загальна площа яких – 1300 м2 та відділення для розсади. Особлива гордість – це нагрівні столи для вирощування розсади, яка забезпечує здорові зародки для майбутніх овочів.

На сьогодні у теплицях ТМ «Лагоміна» вирощують помідори таких сортів «Хурма» (червоні), «Star Gold» (солодкі та жовті), «Де-Барао» (кількох кольорів), «Gualdino» (жовті), «Sasher» (чорні та дуже солодкі), чері «Sаkurа» та великі помідори «Велетень» (жовтого, малинового, лимонного та червоного кольорів). Із трьох основних сортів помідорів виробляють томатні соки 6-ти різних кольорів.

Натуральні та негомогенізовані соки виробники готують без додавання будь-яких шкідливих консервантів. Так, до складу соків, окрім самих томатів, додають тільки сіль та трішки цукру. Фермери полюбляють експериментувати і придумувати різні соуси та додатки до гарнірів.

Маркетинговий хід чоловіки придумали самі. Звели теплиці по 25 метрів і засадили 30 сортами різнокольорових черрі та томатів.

“Поливаємо все лише дощовою водою, а прополюємо лише вручну”, – розповідає Роман. Помідори відбирають за кольором та віджимають сік. А потім гріють до 86 градусів і закатують у гарячі пляшки.

Все роблять на виробництві у Болехівцях на Львівщині. На рік закатують 1200 пляшок! І вже вийшли у деякі великі магазини.

Контакти: вул. Стебницька, 7, с. Болехівці, Дрогобицький р-н, Львівська обл. +38 (096) 451-12-86.