Вівторок, 5 Березня

Dragon Capital купила найбільший ТРЦ на Західній Україні

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Компанія Dragon Capital Investments Limited, яка входить у групу компаній Dragon Capital, завершила угоду з придбання торгово-розважального центру (ТРЦ) Victoria Gardens у Львові у двох турецьких приватних інвесторів. Про це йдеться у прес-релізі компанії, передає Zaxid.net.

За словами генерального директора Dragon Capital Томаша Фіала, ТРЦ став першим придбанням компанії за межами Київської області.

“Ми віримо у потенціал розвитку міста і цього щойно відкритого торгового центру. Зараз наша увага зосереджена на завершенні будівництва та на зверненні “Victoria Gardens” до клієнтів за допомогою активного маркетингу й закріплення наявного переліку орендаторів”, – додав Томаш Фіала.

Будівля розташована у вигідному місці: між великим житловим районом та міжнародним аеропортом “Львів”.

ТРЦ Victoria Gardens складається з двох основних торгових поверхів і двох паркувальних майданчиків на 1,5 тис. автомобілів. Орендна площа(GLA) складає 54,5 тис. кв.м. Серед основних орендарів – Silpo, Foxtrot, Argo, New Yorker, LPP Group, Multiplex кінотеатр, розважальний центр Papashon та тренажерний зал King Fitness.

Нагадаємо, що у січні 2018 року Антимонопольний комітет (АМКУ) дозволив Dragon Capital придбати ТРЦ.

Dragon Capital – одна з найбільших груп компаній, які працюють у сфері прямих інвестицій і фінансових послуг і надають повний спектр інвестиційно-банківських і брокерських послуг для корпоративних і приватних клієнтів. Компанія заснована у 2000 році у Києві.

Як повідомлялось, торгово-розважальний центр Victoria Gardens впродовж 2017 року збільшив кількість відвідувачів на 65%.  В січні 2018 року середня відвідуваність ТРЦ склала понад 16,5 тис. людей на день, тоді як у січні 2017 року цей показник був на рівні близько 10 тис. людей на день. У грудні 2017 року показник відвідуваності був ще вищим і складав близько 18,5 тис. людей на день.

За словами Сергія Овчиннікова, представника продавців, великою мірою на покращення відвідуваності вплинуло те, що адміністрація ТРЦ провела велику роботу з пошуку орендарів. Якщо на початку 2017-го у Victoria Gardens було заповнено лише 60% торгових площ, то зараз цей показник досяг 97%.