Британська компанія Oxford Biolabs відкрила офіс у Львові

Pinterest LinkedIn Tumblr +

У Львові відбулось відкриття нового офісу Oxford Biolabs. Офіс розташований на пл. Петрушевича, 3, кім. 501. Новий офіс у Львові забезпечить умови світового класу для 100 висококваліфікованих робочих місць протягом найближчих 3 років.

На одному з поверхів знаходиться офіс © novobudovy.com

На церемонії відкриття міський голова Львова Андрій Садовий вручив ювілейну монету ім. Короля Данила Галицького та привітав дирекцію компанії з відкриттям нового офісу у Львові, повідомляє прес-служба ЛМР.

«Це дуже велика честь для мене і моїх колег брати участь у церемонії відкриття нового офісу англійської компанії. Це велика можливість для молодих людей отримати хорошу і розумну роботу, добру зарплату і умови. Дозвольте мені дати вам маленьку обіцянку: ми готові давати вам максимум підтримки від Львівської міської ради», – зазначив Андрій Садовий, міський голова Львова.

«Я дуже рада бути присутня сьогодні на цьому чудовому заході. Мені приємно, що такий офіс відкрито у Львові. Це фантастично бачити відділи компанії Oxford Biolabs, які працюють в Україні. Я хочу побажати вашій компанії успіху у цій фантастичній будівлі», – розповіла Кеті Коттрел – Перший Секретар та Керівник торгового відділу Посольства Великої Британії в Україні.

Оксфорд Біолабс була зареєстрована у Великій Британії у 2009 році. Оксфорд Біолабс Україна – це на 99,99% дочірня компанії Великої Британії та зареєстрована у Львові у 2013 році. Наразі у Львові існує близько 40 штатних працівників.

Компанія спеціалізується на розробці натуральних харчових добавок та косметики від втрати волосся, сивини, старіння шкіри та для загального тонусу здоров’я.

На даний час новий офіс складається з офісного приміщення площею 500 кв.м. та резервної (додаткової) зони площею 200 кв.м. Компанія самостійно профінансувала розвиток цього офісу.

Новий офіс у Львові забезпечить умови світового класу для 100 висококваліфікованих робочих місць протягом найближчих 3 років. Команда у Львові охоплює такі напрямки діяльності: 1) фінанси та адміністрація; 2) ІТ та електронна комерція; 3) розробка продуктів; 4) підтримка клієнтів; 5) продажі.

Детальніше про вакансії на їхньому сайті тут.

Share.