Субота, 15 Червня

Бізнес-центр у Львові пропонує два безкоштовних місяці оренди IT-компаніям з Білорусі

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Бізнес-парк «Оптіма Плаза», до якого входять три офісні центри у Львові, долучається до підтримки акції «Жыве Беларусь!».  З вересня цього року для IT-компаній, які хочуть переїхати працювати до України, бізнес-парк готовий надати два безкоштовні місяці оренди. Про це повідомили у пресслужбі БП.

Цей офісний комплекс класу А розташований на вул. Науковій, 7Д. Його загальна площа становить 18,8 тис. кв. м, орендна – близько 14 тис. кв. м.

«Ми розуміємо важливість боротьби за демократію наших сусідів, тому вирішили підтримати IT-компанії з Білорусі. Пропонуємо пільговий період: за умови підписання договору оренди до кінця 2020 року, надаємо два безкоштовних місяці», — розповідає Ігор Теслюк, генеральний директор БП «Оптіма Плаза». — Офіси з готовим оздобленням та всіма необхідними мережами, вони повністю готові до заселення орендарів».

У даний час в офісному парку доступні до оренди приміщення з ремонтом, площею від 126 м.кв. до 6000 м. кв.

«Можемо запропонувати офісні приміщення у наших трьох бізнес-центрах. Вартість залежить від класу центру. Найпрестижнішим є бізнес-центр класу „А“, що на вулиці Науковій, 7Д. Він якнайкраще підійде міжнародним компаніям з високими вимогами до офісних приміщень. Адже центр зводився відповідно до міжнародних стандартів сертифікації та отримав сертифікацію BREEAM In-Use International», — зазначає Леся Тичинська, керівниця відділу оренди БП «Оптіма Плаза».

Приміщення для своїх офісів тут вибрали провідні IT-компанії: Soft Serve, Sigma Software, Intellias. На першому поверсі будівлі розташувалися стоматологічна клініка та бістро. Для орендарів бізнес-центр «Оптіма Плаза» пропонує ще заправки для електрокарів, криті велопарковки та паркінг.

Завдяки інноваційним технологіям комунальні витрати в БЦ на 40% менші, в порівнянні з середньостатистичною будівлею у Львові.