Середа, 29 Березня

Біля Львова збудують додаткову смугу руху на трасі Київ-Чоп

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

На кільцевій дорозі Львова біля арени “Львів” у межах траси Київ – Чоп облаштують додаткову смугу для руху. Йдеться про ділянку у напрямку від Зубри до багаторівневої розв’язки, розповідає Твоє Місто.

На сайті публічних закупівель Prozorro зазначено, що попередня вартість робіт становить 27,8 мільйонів гривень. Будівництво мають завершити до кінця цього року.

“Додаткову смугу влаштують на ділянці від Зубри до дворівневої транспортної розв’язки на південній кільцевій. Довжина смуги – 1 кілометр 740 метрів, а ширина становитиме 3,75 метри. Дорогу розширюватимуть за рахунок узбіччя”, – розповіла Tvoemisto.tv речниця Служби автомобільних доріг Львівщини Оксана Богуш.

Згідно з документацією, підрядник має укріпити узбіччя, прокласти дорожнє покриття, встановити огородження, дорожні знаки та нанести розмітку холодним пластиком.

Аукціон з вибору підрядника, що збудує додаткову смугу на трасі Київ-Чоп, відбудеться 7 червня.

Додамо, у районі села Пасіки-Зубрицькі на об’їзній дорозі Львова збудують з’їзд у напрямку Зубра – Бібрка.

“З’їзд збудують із траси М-09 Бібрка – Львів на дорогу М-06 Київ – Чоп. При повному фінансуванні роботи завершать цього року”, – розповіла Tvoemisto.tv речниця Служби автомобільних доріг Львівщини Оксана Богуш.

Також неподалік вулиці Кульпарківської на західній об’їзній Львова збудують однорівневу кільцеву транспортну розв’язку з середнім діаметром центрального острівця.

За інформацією на сайті публічних закупівель Prozorro. Попередньо зазначена вартість робіт становить 2,5 мільйони гривень. Будівництво мають завершити до кінця року.

“Транспортну розв’язку збудують на виїзді з міста, якщо рухатись із Кульпарківської”, –розповіла Tvoemisto.tv речниця Служби автомобільних доріг Львівщини Оксана Богуш.

Згідно з тендерною документацією, підрядник має облаштувати кільце, заасфальтувати дорожнє покриття та встановити відповідні дорожні знаки.

Західний об’їзд Львова є частиною міжнародного європейського маршруту Е-40, який пролягає через Францію, Німеччину, Польщу, Україну, Росію, Казахстан, Узбекистан, Туркменістан та Киргизстан.