П’ятниця, 1 Березня

Американська Burger King готується зайти в Україну

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Американська мережа ресторанів швидкого харчування Burger King вийде на український ринок в 2021 році. Про це повідомив генеральний директор “Bimbo QSR Україна” Ігор Маріаш в ході круглого столу “Закон про інвестнянях: проекти на перший мільярд”.

“У цьому році, сподіваємося, в Україну зайде така мережа, як Burger King, якої раніше в країні не було, але в цьому році вони остаточно вирішили зайти”, – розповів Маріаш.

За його словами, мережа знайшла в Україні партнера. У той же час він не назвав компанію.

На початку квітня видання Retailers з посиланням на джерела повідомило , що Burger King виходить на ринок України. Розвивати мережу нібито буде АЗС ОККО. В США заклади мережі Burger King часто розташовані саме на заправних станціях.

Довідка: Burger King заснована в 1954 році в США, є однією з найбільших мереж фаст-фуду в світі. Мережа об’єднує 17 000 ресторанів по всьому світу.

Bimbo QSR Україна входить до складу міжнародної хлібопекарської холдингової компанії Grupo Bimbo. У жовтні 2017 року компанія купила пекарню “Іст Болт Україна” (Дніпро), що виробляла булочки для бургерів міжнародної мережі ресторанів швидкого харчування McDonald’s.