Вівторок, 28 Травня

AliExpress відновлює доставку в Україну

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Вже з 15 червня українці знову можуть замовляти товари з онлайн-магазину AliЕxpress безпосередньо в Україну з доставкою “Новою Поштою”. Про це повідомляє прес-служба поштового оператора.

“Тепер користувачі знову можуть замовляти доставку товарів з AliExpress відразу з сайту в зручне відділення або поштомат “Нової пошти”. Для цього потрібно лише вказати опцію AliExpress Standard Shipping і на карті вибрати найближче працююче відділення/поштомат”, – йдеться в повідомленні.

У прес-службі нагадали, що до початку війни, AliExpress очолював топ найулюбленіших зарубіжних інтернет-магазинів українців. В середньому за день клієнти “Нової пошти” замовляли близько 2,6 тонн товарів з AliExpress.

До слова, “Укрпошта” з 15 червня також відновлює доставку відправлень з китайського інтернет-магазину AliExpress.

AliExpress.com – інтернет-магазин роздрібної торгівлі малого бізнесу Китаю, пропонує товари міжнародним покупцям в Інтернеті. Належить групі компаній Alibaba.

Наразі доставка замовлень можлива в 14 областей: Вінницьку, Житомирську, Івано-Франківську, Київську, Кіровоградську, Львівську, Полтавську, Рівненську, Сумську, Тернопільську, Хмельницьку, Черкаську, Чернігівську, Чернівецьку. Доставка в інші області буде поступово додаватись, слідкуйте за оновленнями.