160 компаній вже звернулись щодо переїзду із зони бойових дій на Львівщину

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Оперативні новини у нашому каналі в Телеграмі!

Виробництво взуття, гофрованих труб, комплектуючих до тирів, фасування чаю, кави… Коло діяльності підприємств, які вирішили переїхати на Львівщину, дуже широке. Про це повідомив голова Львівської обласної військової адміністрації Максим Козицький.

Уже 160 компаній звернулись у Львівську ОВА щодо релокації із зони бойових дій. Троє виробників перевезли устаткування у Львівську область і розмістилися у приватних приміщеннях.

Тим, хто ще не ухвалив остаточного рішення, пропонується тимчасово перетримати обладнання на наших складах. Їх охороняє Нацгвардія.

Так, запуск великої кількості підприємств за короткий проміжок часу – непросте завдання. Можуть виникати багато нюансів – навантаження на електромережі, системи водовідведення-водопостачання, нестача кваліфікованих кадрів. Ми готові до викликів, і робимо все, щоб максимально уникнути проблем.

Тісно комунікуємо з територіальними підрозділами центру зайнятості, службами з питань праці, податковою. Просимо, щоб Кабмін напрацював механізм для спрощеної процедури підключення до мереж електропостачання, відтермінування платежів за електроенергію тощо.

Жителі Львівщини, якщо у вас є виробничі площі та склади, які ви готові продати або здати в оренду, долучайтесь до телеграм-каналу «Релокація Львівська область». Там можете дізнатися про конкретні потреби підприємців і залишити свій коментар-пропозицію.

Економіка має працювати! Від Львівщини завжди залежало багато, а зараз і поготів!

Share.