Середа, 21 Лютого

Відома львівська художниця за власний рахунок реставрувала під’їзд у будинку та вхідні двері

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Львів’янка Олена Онуфрів не стала чекати, аби хтось зробив ремонт у під’їзді її будинку на вулиці Січових Стрільців, 21. Жінка доклала всіх зусиль, щоб сходова частина будинку та вхідні двері виглядали, як нові. Хоча на допомогу міської влади вона таки розраховує – у прокладанні бруківки у дворику.

“Ну і під кінець «веселого» 2018 року, маючи мрію реставрувати львівські музеї , але не маючи на це зараз достатньо коштів, вирішила почати робити порядок у своєму будинку на вулиці Січових стрільців)

Шукаю однодумців, які хочуть, щоб Львів був чистим і акуратним, я дуже розраховую на підтримку міста в перекладенні бруківки у нашому внутрішньому дворику… Мрію там посадити гліцинію і зробити часточку Флоренції)”

Фото ДО і ПІСЛЯ:

© Olena Onufriv

© Olena Onufriv

© Olena Onufriv

© Olena Onufriv

© Olena Onufriv

© Olena Onufriv

© Olena Onufriv

На вулиці Січових Стрільців, 21 відреставрували дерев’яну браму. Про це повідомляє «Археологічно-архітектурна служба Львова» на своїй сторінці у Facebook.

© Olena Onufriv

Над відновленням брами працював реставратор Андрій Пулик. Брама стала 23-ю відреставрованою брамою за співфінансування мешканців та міської ради. З неї прибрали ковані елементи, які були змонтовані на ній пізніше та не пасували до загальної стилістики брами.

© Olena Onufriv

Нагадаємо, впродовж 2009-2017 р. у Львові діяв проект «Муніципальний розвиток та оновлення старої частини міста Львова» (GIZ). У межах цього проекту у співфінансуванні німецького товариства та мешканців відреставрували 148 історичних брам. 70% вартості робіт фінансувало німецьке товариство, а 30% — мешканці.

1 лютого 2018 року виконком ЛМР продовжив дію програми. Згодом у німецькому товаристві GIZ заявили про повернення у Львів із новим проектом.