Четвер, 13 Червня

У Львові зняли барельєф з Палацу Спорту. Відомі деталі

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

11 вересня у Львові на вулиці Стуса, 2 з будинку Палацу Спорту «Гарт» демонтували барельєф з фасаду. Небайдужі львів’яни миттєво зателефонували в поліцію, на місце також виїхала команда мера міста. Дізнались деталі.

Як тільки стало відомо про демонтаж, представники Управління охорони історичного середовища разом з районною адміністрацією виїхали на місце, викликавши також поліцію. На час прибуття поліції і служб барельєф вже було демонтовано.

На щастя, на місці вдалось все з’ясувати. Є добрі новини.

“Дана будівля, на якій розміщується барельєф, належить Львівській політехніці. На місце запросили директора спортивного комплексу, який знаходиться в даній будівлі. Директор надав наступну інформацію: Барельєф був знятий – щоб була змога провести ремонтні роботи на цій частині будинку, де виникло затікання”, – розповів Андрій Москаленко.

“Нам разом з поліцією показали місце збереження даного барельєфу. Також запевнили, що після робіт барельєф буде повернуто на місце. Також цю інформацію мені підтвердив і проректор Дякую всім, хто звернув на це увагу ! Пильнуємо!”, – додав заступник мера Львова.

Заступник мера Львова з питань розвитку Андрій Москаленко зазначив, що в міськраді планують розробити карту повернення композиції на місце.

Палац спорту «Трудові резерви» збудували у 1972 роках за проєктом архітектора Станіслава Соколова. Перед вiйною на цьому місці планували збудувати костел оо. місіонарів Св. Вінсента де Поля. Автором барельєфу є відомий тернопільський скульптор Іван Козлик.