П’ятниця, 22 Вересня

У Львові відкрили дитячий майданчик, спроєктований німецьким виробником

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

У львівському парку Івана Франка відкрили для користування новий дитячий майданчик по мотивам твору «Лис Микита». Його виготовив німецький виробник Матіас Гьопфнер на замовлення ЛПК «Зелений Львів». Фото опублікував Gregor Wagner, пише Хмарочос.

Загальна вартість проєкту становить 2,3 мільйона гривень, їх надав анонімний інвестор. Він також профінансував ремонт доріжок у цьому ж парку.

Конструкції зроблені з натурального дерева, а покриття території облаштоване дрібним камінням. В ігровій зоні є гойдалки, балансири, лазанки та вежа-лабіринт.

«Всі роботи ще не закінчили, але доступ до об’єкту відкрили, бо стримати натовп дітей було просто неможливо. І цей факт – хороше свідчення того, наскільки якісним є майданчик» – йдеться в дописі.

Водночас громадська організація «Батьки в дії» розкритикувала дитячий майданчик та назвала його небезпечним. Христина Одуха стверджує, що ігрова зона не має вікового маркування, конструкції розташовані досить високо, там бракує прогумованого покриття, а нешліфованою деревиною можна поранитися.