Четвер, 18 Квітня

У Львові реконструюють будівлю під центр дитячої творчості

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

На вулиці Мельника, 21 у Львові збудують комплекс творчого центру дитини та юнацтва. Відповідні містобудівні умови та обмеження презентували на засіданні виконавчого комітету ЛМР сьогодні, 27 лютого, передає Твоє місто.

Поверховість будинку не має перевищувати 18 м. У рядянські часи тут був дитячий садок. Сам будинок не є пам’яткою архітектури але належить до забудови 30-х років у стилі функціоналізму.

Такий вигляд мав будинок до реконструкції

У 2018 році забудовник почав там незаконне будівництво та добудував новий поверх без погодження в управлінні архітектури. Тоді ДАБІ оштрафувала Благодійний фонд «Лабораторія соціального новаторства» на понад 66 тисяч гривень, а згодом ще на 92 тисячі.

Згідно з даними системи YouControl, Благодійний фонд «Лабораторія соціального новаторства» створили у 2016 році. Його основним видом діяльності є надання соціальної допомоги без забезпечення проживання.

Його засновниками є Андрій Єлісеєв та Ярослав Пиж. Андрій Єлісеєв володіє компаніями, що займаються видавництвом книг. Ярослав Пиж є очолює Українську баптистську теологічну семінарію у Львові.