У Львові відреставрували 11 історичних брам: фото до і після

Pinterest LinkedIn Tumblr +

На вулиці Козланюка, 8 відреставрували історичну браму. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомила «Археологічно-архітектурна служба Львова», пише Твоє Місто.

Це вже 11 львівська брама, яку відреставрували за програмою співфінансування мешканців (30%) та міської ради (70%). Загальна вартість робіт становила 22,5 тис. грн.

вул. Козланюка, 8

Цього року «Археологічно-архітектурна служба» взяла в роботу 50 заявок від мешканців на реставрацію у співфінансуванні вхідних дверей і брам в будинках.

Нагадаємо, впродовж 2009-2017 р. у Львові діяв проект «Муніципальний розвиток та оновлення старої частини міста Львова» (GIZ). У межах цього проекту у співфінансуванні німецького товариства та мешканців відреставрували 148 історичних брам. 70% вартості робіт фінансувало німецьке товариство, а 30% — мешканці.

1 лютого 2018 року виконком ЛМР продовжив дію програми. Згодом у німецькому товаристві GIZ заявили про повернення у Львів із новим проектом.

пл. Старий Ринок, 2

вул. Залізнична, 4

вул. Котляревського, 45

вул. Павлова, 11

вул. Лисенка, 3

вул. Конинського, 5

вул. Котляревського, 15

вул. Архітекторська, 3

вул. Головацького, 22

вул. Чупринки, 46

Для того, щоб подати заявку на реставрацію вхідної брами в будинку, мешканцям потрібно звернутися в ЛКП «Археологічно-архітектурна служба», вул. Валова, 20, тел. 297−51−32.

Усі фото надало ЛКП «Археологічно-архітектурна служба Львова»

Share.