Субота, 15 Червня

У Києві на гаражі надбудували кілька поверхів і апартаменти зі зрубу

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Днями користувачі соцмереж звернули увагу на триповерхову надбудову на гаражі, розташовану на вулиці Косенка на Виноградарі. Цій конструкції вже щонайменше п’ять років, але після фото Ігоря Дудіна до районного управління благоустрою почали надходити скарги.

Гараж із надбудованим другим поверхом та підвальним приміщенням належить Олексію. Власник запевняє, що приміщення перебуває в його приватній власності і він має всі документи. Він – мисливець, тому інтер’єр оформлено у стилі мисливської хатини – на стінах висять роги та картина Шишкіна.

На третьому поверсі – надбудова з обитим пластиковим балконом, на четвертому – апартаменти зі зрубу.

Ці споруди входять до гаражного кооперативу, зі зручностей тут лише електрика. Голова кооперативу розповів інспектору з благоустрою, що головує рік і судиться з попередніми очільниками. Він не знає, чи є документи в усіх власників, хто звів надбудови.

Інспектор вручив голові кооперативу припис із запитом на дозвільні документи. Якщо документів немає, виноситимуть клопотання про демонтаж надбудов.

Архітектурний ансамбль обізвали вже “гаражним гламуром” і навіть хтось вигадав новий стиль — “бароко”.

Місцеві мешканці розповіли, що спершу були проти надбудов, але згодом звикли і навіть радіють, що чотириповерхова конструкція захищає їхні будинки від шуму та пилу з боку автомобільної дороги. А власники інших гаражів зізналися журналістам, що самі б надбудували собі поверхи, якби була можливість.

Як пише ТСН, ці споруди входять до гаражного кооперативу. Один із власників двоповерхової будівлі показує свої володіння і запевняє, що у нього є всі документи.