Понеділок, 15 Квітня

Проєкт львівського ресторану потрапив у світове видання про архітектуру

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Дружня атмосфера, живі дерева всередині та широкий вибір органічних страв: про втілений львівськими архітекторами проєкт кафе OM NOM NOM, що знаходиться в Futura HUB на Кульпарківській, написало найавторитетніше світове видання про архітектуру ArchDaily.com.

Площа закладу становить 380 квадратних метрів, що сприяє раціональному використанню природних ресурсів та здоровому способу життя (кухня тут веганська). Автори цього місця розробили загальну концепцію простого, природного та лаконічного простору, ідеально зонованого за допомогою меблів.

Для відвідувачів доступні два поверхи: перший із масивним центральним бетонним бараком, а другий пропонує безліч затишних місць для відпочинку.

Другий поверх

Інтер’єр був розроблений здебільшого з промислових будівельних матеріалів. Крім того, його дизайнери вирішили не використовувати стандартні керамічні столи, тому в цьому місці повно автентичних дерев’яних стільниць. Стіни прикрашені картинами тварин і птахів.

Унікальною особливістю ресторану є те, що OM NOM NOM сповнений живих дерев і рослин усередині. Поряд з дерев’яними меблями, вони вишукано поєднуються й з бетонними стінами.

Загалом, візуальний вигляд є незабутнім разом із тканинними диванами, інтер’єром з тонкого дерева та неоновою вивіскою над входом. Освітлення місця також відіграє значну роль у зовнішньому вигляді закладу завдяки безлічі підвішеного світла. Промислові акценти інтер’єру гармонізують із навколишнім середовищем та міським ландшафтом.

Довідка: ArchDaily публікує матеріали про останні новини у архітектурі з усього світу: тренди, втілені проєкти, дизайнерські продукти, інтерв’ю із представниками архітектурного середовища та професійні конкурси. Редакція співпрацює з найпрестижнішими і найвпливовішими архітектурними бюро по всьому світу і створює вартісний контент для архітекторів, дизайнерів та усіх небайдужих до цієї царини. Читацька аудиторія налічує близько 7 мільйонів людей у цьому онлайн-виданні. Варто зазначити, що проєктам з України вкрай рідко вдається туди потрапити.

До ArchDaily в липні 2020 року також потрапив проєкт львівської квартири від цих самих дизайнерів.