П’ятниця, 21 Червня

На львівському вокзалі цього року встановлять підіймальні платформи

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

У Львові планують відреконструювати залізничний вокзал, однак ще до реконструкції хочуть встановити підіймальні платформи, які допомагатимуть потрапляти на перони. Про це повідомив керівник проєкту «Безбарʼєрна залізниця» Ярема Дуль, йдеться у матеріалі Tvoemisto.tv.

«Підіймальні платформи, які допомагатимуть людям потрапляти на перони, будуть і в одному з тунелів львівського вокзалу до моменту реконструкції», – сказав він.

Загалом такі платформи впродовж кількох наступних місяців встановлять на вокзалах із найбільшим пасажиропотоком. Йдеться про 18 платформ. Договір уже підписаний, триває постачання обладнання.

До слова, в межах реконструкції вокзалу у Львові планують зробити доступним і головний вхід. Тут також перебудують високі перони, зокрема підвищать три з п’яти на один метр 10 сантиметрів. Ця висота відповідає стандартній висоті платформи сучасних поїздів, що має спростити посадку і висадку пасажирів.

Також на вокзалі встановлять ліфти, щоб маломобільні категорії людей могли безперешкодно дістатися до потягів: по три ліфти для кожного перону,  створять нові кімнати відпочинку та реставрують тунелі.