Неділя, 19 Вересня

Мерія виставила на продаж 4-поверхову пам’ятку архітектури в центрі Львова

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Міська рада продасть на аукціоні 4-поверховий будинок, пам’ятку архітектури національного значення, який розташований на вул. Шевській, 10. Про це Львівському порталу повідомили в управлінні комунальної власності Львівської міськради.

На аукціон виставляють нежитлові приміщення 2-4 поверхів та мансарди у будинку №10 на вул. Шевській. Загальна площа приміщень становить 449,7 кв м. Будинок також має внутрішній дворик.

Стартова ціна об’єкта становить 16 474 200 гривень. Торги відбудуться 22 січня.

Будинок №10 на вул. Шевській розташований у самому центрі міста, неподалік від площі Ринок. У сусідній будівлі сьогодні знаходиться відома у Львові ресторація Бачевських, а також готель «Леополіс».

Зазначимо, сам 4-поверховий цегляний будинок на вул. Шевській, 10 є пам’яткою архітектури національного значення. Його звели наприкінці XVIII ст. (архітектор Я. Петровський). Фасад оздоблений класицистичними рельєфами авторства Гартмана Вітвера, а останній поверх, добудований приблизно у 1820-х роках, доповнений роботами Антона Шімзера.

На початку ХХ ст. у цьому будинку знаходився готель «Під трьома коронами» і ресторан Анни Колонської, а також магазин взуття Штарка. За радянських часів до 1980-х років тут був тир.

Нагадаємо, нещодавно Львівська міська рада продала приміщення у трьох кам’яницях на площі Ринок: №31, №12, №13. Об’єкт на площі Ринок, 31 купило за 5 млн грн ТзОВ «Холдинг «Гранд Готель», власником якого є депутат міськради та відомий бізнесмен Григорій Козловський.

Об’єднані приміщення у будинку №12 та №13 на площі Ринок нещодавно купила фірма, власником якої є бізнес-партнер Григорія Козловського. На цьому продажі мерія заробила рекордні 34 млн грн.

Share.