Неділя, 24 Вересня

Будівництво квартир у Львові для пацієнтів з «Незламних» почнуть восени

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

У Львові збудують соціальний кампус в межах центру реабілітації «Незламні». Це спільний проєкт з Єврокомісією, яка надала для цього 19,5 млн євро. Про це повідомив перший заступник міського голови Львова Андрій Москаленко у четвер, 15 червня, під час брифінгу, пише Твоє Місто.

В рамках проєкту передбачене будівництво восьми житлових будинків, а також стилобатної частини. Вони будуть розташовані на двох ділянках на вул. І. Миколайчука, навпроти будинку №38. Висотність будинків буде в межах 5-7 поверхів. Передбачена реалізація близько 20 тисяч кв.м. загальної площі, з них трохи більше 10 тисяч кв. м – це площа квартир.

Всього збудують вісім будинків, де зможуть перебувати до 700 людей, які проходять реабілітацію в центрі «Незламні». У стилобатній частині розмістять багато приміщень для фізичної та ментальної реабілітації. Також буде підземний паркінг для укриття. Проєктом передбачене облаштування території та дитячий клуб.

Передбачається, що люди зможуть перебувати у кампусі від півроку до року, а саме стільки триває реабілітація, зазначив Андрій Москаленко. Зараз розпочинається етап підготовки ділянки: геодезія, геологія, очищення ділянки від трави та насаджень, проведення мережі. У вересні-жовтні розпочнуться перші будівельні роботи. Це є комунальна ділянка, на її місці встановили інформаційня стенди, а з наступного тижня там буде офіс проєкту.

«Тут зможуть перебувати усі пацієнти «Незламні», які проходять реабілітацію, зокрема і сім’ї з дітьми. Тут передбачені від однокімнатних до трьохкімнатних квартири. Військові з протезами чи на колісному кріслі зможуть перебувати тут з сім’єю, адже це важливий елемент соціалізації», – зазначив Андрій Москаленко.

Додамо, що всі, хто на цій комунальній території мав город, зможуть до вересня проводити тут свою діяльність та зібрати врожай.

Нагадаємо, що у Львові обрали переможця архітектурного конкурсу на будівництво житлового комплексу та центру реабілітації «Незламні». За результатами засідання журі переможцем обрали проєкт під шифром 082491 компанії Drozdov & Partners. У складі авторського колективу Олег Дроздов, В’ячеслав Шемір, Денис Козак, Олег Тимофєєв, Віталій Правік, Ірина Шаповалова, Костянтин Руднєв, Харків.