Понеділок, 15 Квітня

Будівлю амбулаторно-поліклінічного центру на Мазепи реконструюють під “Незламні”

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Сьогодні, 20 січня, на засіданні виконавчого комітету ЛМР затвердили містобудівні умови та обмеження щодо реконструкції будівлі амбулаторно-поліклінічного центру на вул. Гетьмана І. Мазепи, 25 у Львові.

«Йдеться про реконструкцію об’єму будівлі, яка належала до колишньої поліклініки. Фактично, у цій частині планується збільшити площі для реабілітації у Львові і, відповідно, внести зміни до проєкту з точки зору як планування, так і роботи з несучими конструкціями, мережами, а також прибудувати для забезпечення повної інклюзивності будівлі ліфт, який буде зручним для людей у візках», – пояснив головний архітектор Львова Антон Коломєйцев.

візуалізація

Працює над проєктуванням об’єкту компанія АBМК.


Нагадаємо, що в грудні 2022 року Перше ТМО оголосило тендер на капітальний ремонт частини приміщень 1-го поверху амбулаторно-поліклінічного центру будівлі А-3 КНП «1 територіальне медичне об’єднання м. Львова» на вул. Гетьмана І. Мазепи, 25 на понад 2,5 млн грн.

Крім того, клінічна лікарня швидкої медичної допомоги у Львові в грудні провела тендер на будівництво наземного закритого переходу, який з’єднає дитячу поліклінку №2, що на вул. Мазепи, 25, із головним корпусом лікарні швидкої допомоги на вул. Миколайчука, 9. Очікувана вартість робіт становить понад 19,6 млн гривень.

Довідка: через російську агресію щодня страждають сотні людей, тому аби зробити їхнє лікування й реабілітацію комфортними і доступними в Україні, у Львові створюють Національний центр реабілітації НЕЗЛАМНІ (UNBROKEN). Тут з кожним українцем працює мультидисциплінарна команда, яка надає хірургічну, фізичну, психологічну та психосоціальну професійну допомогу. Завдяки підтримці донорів, відкрили протезну майстерню та встановлюють біонічні протези.