Неподалік Львова відкрили новий парк розваг з динозаврами та сітчастим парком

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Лише за 12 кілометрів від Львова у лісі з’явились динозаври. На Львівщині відкрили парк розваг «УРУРУ» з гірками, лазанками та анімованими динозаврами. Розташувався парк на території відпочинкового комплексу «Бухта Вікінгів».

Динозаври тут різних видів та розмірів. Тут є і дорослі особини, і малі динозавренята, і яйця цих доісторичних тварин. Це, мабуть, найбільший в Україні парк динозаврів. Чим не чудове місце атракцій для дітей на свіжому повітрі?

Як пише Високий замок, поки що парк розваг має спільний заїзд з відпочинковим комплексом, але уже наступного року він буде відокремленим. На вході у парк видають спрей від комарів — цього року їх усюди повно, тим паче у лісі біля водойми. Згодом тут запустять спеціальну установку, яка знищує москітів у радіусі пів гектара.

Зараз в «УРУРУ» можна лазити та стрибати у сітках, кататися на гойдалках, з’їжджати з гірок. Родзинка парку – величезні анімовані динозаври, яких тут 22. На дотик вони м’які, рухаються, як живі, і виглядають дуже натурально. Як тільки проходите повз них – вмикаються датчики, і динозаври починають ще й видавати звуки.

Діти тут проводять від 2 до 3 годин, а також мають змогу і перекусити: з’їсти морозива, попити соку тощо. На території дотримуються всіх протиепідеміологічних заходів – працівники в масках, на кожному вході є антисептики.

Лякливих дітей краще попередити заздалегідь, що тварини рухатимуться, однак з місця не рушать і не завдадуть шкоди. Тим паче, що динозаври тут створені максимально реалістично і практично відповідають натуральним розмірам.

Найбільший «експонат» — тиранозавр, або T-rex, тобто король динозаврів. Його висоти сягає 12 метрів. Але є й невеличкі динозаври. На деяких з них є спеціальні сидіння, тож дитина може навіть покататись.

Окрім анімованих динозаврів, тут ще й є “діючий” вулкан. Коли до нього наближаєшся, він починає вивергати хмари туману, схожого на дим.

Будьте обережні: коли спробуєте залізти в яйце динозавтра, аби сфотографуватись з яйця, що позаду, покажеться мале динозавренятко. Малюк милий, але ефект несподіванки ще той.

Тут ще й величезний сітчастий парк. Сітки — це фактично величезні батути просто серед лісу. Різниця лише у тому, що на звичайному батуті натягнута суцільна тканина, а тут — сітка, то ж ти бачиш, що під тобою. До слова, натягнуті сітки на висоті приблизно сім метрів. А розмір найбільшої сітки — 20 на 15 метрів. За бажання тут і футбол можна зіграти. Дорослим стрибати не заборонено.

Є і менш «адреналінні» атракції, гірки, які підійдуть для молодших дітей. Усі гойдалки тут максимально безпечні: нема важких залізних конструкцій та гострих кутів, як на звичайних майданчиках, встановлених у містах.

Креативний директор парку розваг «Уруру» Роман Санін є сам батьком двох дітей. Він говорить, що ідея створення такого парку виникла саме через те, що хотів, аби неподалік Львова був парк розваг саме для дітей.

«Торік я майже два місяців їздив Європою. Мені було цікаво, як там проводять вихідні сім’ї з дітьми. Тож об’їздив майже з півсотні парків розваг. Але це лише невелика частина з того, що там є. У тій же Німеччині, мабуть, з триста парків розваг, може, й більше, — розповідає Роман Санін.

— Щодо сіток, то, як на мене, люди їх наразі недооцінюють. Мотузко­вих парків у нас і у Європі тисячі. А сіткових — не більше двох-трьох десятків, оскільки технічно їх дуже важко розтягнути, йде багато матеріалу. Наприклад, та сітка, яка у нас за розмірами як футбольне поле, — там понад тридцять розтяжок. Купа тросів, гайок. Фактично, найближчий такий сітчастий парк є у Литві, а також у Німеччині».

Працює щодня з 10:00 до 20:00
Вартість квитка: 150 грн для всіх, хто вище 90 см. Нижчі 90 см – безкоштовно.
Вхід одноразовий

Майте на увазі, що платити доведеться двічі. За вхід на територію бази “Бухта Вікінгів” також треба заплатити 40 грн з людини у будні і 50 грн у вихідні. Для дітей молодших 10 років безкоштовно (на одного дорослого не більше двох дітей, вхід без батьків суворо заборонено).

Поширити:

ЗАЛИШИТИ  КОМЕНТАР