Субота, 25 Вересня

Неподалік Львова працює новий парк розваг з динозаврами та сітчастим парком

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Лише за 12 кілометрів від Львова у лісі з’явились динозаври. На Львівщині влітку відкрили парк розваг «УРУРУ» з гірками, лазанками та анімованими динозаврами. Розташувався парк на території відпочинкового комплексу «Бухта Вікінгів». Недавно команда розпочала будівництво другої черги парку, де з’являться скеледром, сафарі, гірки та багато іншого.

Динозаври тут різних видів та розмірів. Тут є і дорослі особини, і малі динозавренята, і яйця цих доісторичних тварин. Це, мабуть, найбільший в Україні парк динозаврів. Чим не чудове місце атракцій для дітей на свіжому повітрі?

Як пише Високий замок, поки що парк розваг має спільний заїзд з відпочинковим комплексом, але уже наступного року він буде відокремленим. На вході у парк видають спрей від комарів — цього року їх усюди повно, тим паче у лісі біля водойми. Згодом тут запустять спеціальну установку, яка знищує москітів у радіусі пів гектара.

Зараз в «УРУРУ» можна лазити та стрибати у сітках, кататися на гойдалках, з’їжджати з гірок. Родзинка парку – величезні анімовані динозаври, яких тут 22. На дотик вони м’які, рухаються, як живі, і виглядають дуже натурально. Як тільки проходите повз них – вмикаються датчики, і динозаври починають ще й видавати звуки.

Діти тут проводять від 2 до 3 годин, а також мають змогу і перекусити: з’їсти морозива, попити соку тощо. На території дотримуються всіх протиепідеміологічних заходів – працівники в масках, на кожному вході є антисептики.

Лякливих дітей краще попередити заздалегідь, що тварини рухатимуться, однак з місця не рушать і не завдадуть шкоди. Тим паче, що динозаври тут створені максимально реалістично і практично відповідають натуральним розмірам.

Найбільший «експонат» — тиранозавр, або T-rex, тобто король динозаврів. Його висоти сягає 12 метрів. Але є й невеличкі динозаври. На деяких з них є спеціальні сидіння, тож дитина може навіть покататись.

Окрім анімованих динозаврів, тут ще й є “діючий” вулкан. Коли до нього наближаєшся, він починає вивергати хмари туману, схожого на дим.

Будьте обережні: коли спробуєте залізти в яйце динозавтра, аби сфотографуватись з яйця, що позаду, покажеться мале динозавренятко. Малюк милий, але ефект несподіванки ще той.

Тут ще й величезний сітчастий парк. Сітки — це фактично величезні батути просто серед лісу. Різниця лише у тому, що на звичайному батуті натягнута суцільна тканина, а тут — сітка, то ж ти бачиш, що під тобою. До слова, натягнуті сітки на висоті приблизно сім метрів. А розмір найбільшої сітки — 20 на 15 метрів. За бажання тут і футбол можна зіграти. Дорослим стрибати не заборонено.

Є і менш «адреналінні» атракції, гірки, які підійдуть для молодших дітей. Усі гойдалки тут максимально безпечні: нема важких залізних конструкцій та гострих кутів, як на звичайних майданчиках, встановлених у містах.

Креативний директор парку розваг «Уруру» Роман Санін є сам батьком двох дітей. Він говорить, що ідея створення такого парку виникла саме через те, що хотів, аби неподалік Львова був парк розваг саме для дітей.

Всередині розміщені 2 тимчасових біо-туалети. Через рік буде вже стаціонарний. Також тут функціонує кіоск з продажу морозива, води, солодощів і снеків.

Команда почала будувати другу чергу парку, у якій буде ферма, вежі-лазанки, амфітеатр, водяне містечко, тюби, сафарі, великий і маленький батут, велика гойдалка, скеледром вавилонська гірка.

Працює щодня з 10:00 до 20:00 протягом усього року.
Вартість квитка: 150 грн для всіх, хто вище 90 см. Нижчі 90 см – безкоштовно.
Вхід одноразовий

Майте на увазі, що платити доведеться двічі. За вхід на територію бази “Бухта Вікінгів” також треба заплатити 40 грн з людини у будні і 50 грн у вихідні. Для дітей молодших 10 років безкоштовно (на одного дорослого не більше двох дітей, вхід без батьків суворо заборонено).

Share.