Вівторок, 18 Травня

Місце у Львові, де мешкають понад 3000 екзотичних рибок та акули

Pinterest LinkedIn Tumblr +

На проспекті Шевченка, 8 у Львові в будівлі колишнього кінотеатру “Київ” влітку відкрили перший львівський океанаріум “Oceanarium Lviv”.

Цe мyзeй живoї мoрськoї природи нa трьoх пoвeрхaх бyдинкy, дe рoзмiстили бiльшe 20 акваріумів з дeкiлькoмa дeсяткaми aквaрiyмiв рiзнoгo об’єму. В них yтримyють риб рiзних видiв, a тaкoж в якoмy рoзтaшoвaний мyзeй рaкyшoк, a стiни дeкoрoвaнi мaкeтaми iстoричних риб тa кaзкoвих істот, щo вiдпрaвляє y зaхoпливy oсвiтньo-пiзнaвaльнy подорож тa бaгaтo iншoгo цікавого.

Tyт є як звичнi рибки, тaк i мeшкaнцi Свiтoвoгo oкeaнy. Нaприклaд, в oкeaнaрiyмi є штyчнa вoдoймa з aрaвaнoю – рибoю рoдoм з Пiвдeннoї Aмeрики. Зyстрiчaють вiдвiдyвaчiв зeлeнi чeрeпaхи.

Побачите тут також 3D шоу на великому пано. Відвідувачі можуть потрапити й у тунель під водою, стоячи під яким, відчують себе безпосередніми учасниками подій морського життя, що розгортається просто над головою.

Найбільший акваріум – з двадцятьма піврічними акулами. Годують їх раз чи двічі на добу, оскільки вони мають найкращий серед риб апетит.

Загалом в акваріумах плавають понад 3000 рибок.

Фото: Andrii Kurdylo

Фото: Andrii Kurdylo

Фото: Andrii Kurdylo

Фото: Andrii Kurdylo

В акваріумах використовують осмотичну воду, до якої додають морську сіль та хімічні елементи. За словами зоолога Євгена Червоного, такі океанаріуми – це світова практика, головне – аби риби не були протизаконно вилучені з природи.

Ціни на вхідний квиток: Дитячий квиток (3-13 років) вартує 150 грн, студентський – та підлітковий (14-17 років) – 200 грн, а дорослий – 250 гривень. Діти до 3-х років, діти з інвалідністю та повні сироти (до 14 років) – безкоштовно. Пільговий квиток (пенсійне посвідчення, учасник АТО, та інвалідне посвідчення) – 200 гривень.

Графік роботи:

  • Понеділок з 10:00 до 15:00. Каса працює до 14:30.
  • Вівторок – Неділя/ Святкові дні з 10:00 до 20:30. Каса працює до 20:00.

Океанаріумі обладнані бактерицидними рециркуляторами, що очищують повітря в приміщенні від вірусів, ультрафіолетовими лампами, дезінфекційним килимком на вхідній групі, потужною вентиляційною системою.

Зокрема, на вході в Океанаріум встановлено дезінфектор для рук, контроль температури для всіх співробітників і відвідувачів. Перебування на території Океанаріума можливо тільки з використанням індивідуальних засобів захисту (в складі захисної маски і по можливості рукавичок). Відвідувачів просять дотримувати дистанції.

Share.