Вам здається, що відвідати Львів коштує дорого і Вам не по кишені, або Ви хочете гарно провести час, витративши якомога менше грошей. VG Львів пропонує вам варіант дводенної екскурсії у Львові, яка майже нічого не коштуватиме.
ДЕНЬ 1
09.00 – заходите в Туристичний Інформаційний Центр (площа Ринок, 1, відразу за пам’ятником Нептунові) і берете безкоштовну карту міста та перелік подій на сьогодні.
Туристичний Інформаційний Центр
09.20 – виходите на площу Ринок, тут є безкоштовний Wi-Fi. Заходите на www.lviv.travel і в рубриці “Варто побачити” безкоштовно скачуєте двохгодинну екскурсію про Львів (її також можна записати у ТІЦ).
10.00 – прогулянка по екскурсійному маршруті.
12.00 – вихід на найвищу точку міста Лева – “Високий Замок“. Хоча багато хто очікує побачити середньовічний замок, проте невеликі руїни стіни оборонних мурів Львова, і чудовий оглядовий майданчик просто не зможе залишити вас без вражень! Поруч Ви маєте нагоду піднятись на ще одну гору, т.зв. “Лису Гору” про яку ходять різні легенди та чутки.
15.00 – львівські галереї та антикварні крамнички. Безкоштовний огляд галерей і антикварних крамничок на вул. Вірменській. В галереї “Дзиґа” кожних 2 тижні виставляється нова виставка сучасних митців — від фотомистецтва і живопису до чудернацьких інсталяцій і перформенсів. Також Ви можете завітати у галереї “Зелена канапа”, “Пори року”, “Мистецька галерея Гері Боумена” та “Щось цікаве”. На вулиці Вірменській також є чимала кількість антикварних магазинчиків, а ще – кнайпа-музей “Гасова лямпа“, присвячений цьому винаходу та його винахідникам.
Щось цікаве
Щось цікаве
16.00 – обов’язковою цікавинкою для відвідувачів міста є Львівський “Вернісаж” з широким вибором сувенірів на кожен смак: автентичні і новочасні вишивки і вишиванки, картини різного роду, прикраси і багато іншого… Гарним місцем для пошуку сувенірів є магазинчик у музе етнографії (під “Статуєю Свободи”). Хоча вибір порівняно з Вернісажом трохи менший, але тут також можна знайти щось особливе…
18.00 – Прогуляка вечірнім Львовом. Майже кожного тижня у Львові приходять найрізноманітніші концерти open-air, де Ви зможете весело та цікаво провести свій вечір. Влітку на площі Ринок проходять майстер-калси з танцювання сальси, танго, фаєр-шоу, постановки та інсталяції, які не дозволять Вам сумувати. Деталі можна дізнатись у Туристично інформаційному центрі.
ДЕНЬ 2
10.00 – прогулянка парком ім. І. Франка. Чотириста років тому на цьому місці були міські лани, але пізніше ця земля перейшла у приватні руки. Наприкінці XVI століття багатий львівський міщанин Ян Шольц-Вольфович заклав тут парк, витративши на його впорядкування 1600 золотих. Згодом він видав свою доньку заміж за італійця Антоніо Массарі, посла Венеційської республіки у Львові, і парк перейшов до його зятя. Массарі впорядкував парк на італійський манер. 1855 року парк знову перейшов у власність міста, таким чином ставши одним із найстаріших муніципальних парків Східної Європи.
11.00 – парк культури ім. Б. Хмельницького. У цьому парку, проводиться багато концертів і частина Львівських фестивалів. Тут знаходяться атракціони які так люблять діти і дорослі. Також на стадіоні “Юність” можна побачити тренування команд реґбі.
12.00 – прогулянка Стрийським парком (вулиці Паркова і Стрийська). Найгарніший і найбільший у місті парк, улюблене місце прогулянок львів’ян. Тут є прекрасний ставок з лебедями, засклена оранжерея з тропічними рослинами, штучні замкові руїни, пам’ятник першому футбольному матчу в Україні, а також дитяча залізниця і інші цікавинки.
Стрийський парк
Стрийський парк
Стрийський парк
14.00 – екскурсія львівськими храмами
Домініканський собор, церква Андрія, кафедральний собор, храм св. Юра, Вірменська церква, Єзуїтський собор, а також каплиця Боїмів – ви будете зачаровані величчю та неповторністю цих споруд, вигадливістю барельєфів та красою ансамблів міських храмів, які є беззаперечними перлинами не тільки львівської, а й європейської архітектури.
16.00 – прогулянка парком “Знесіння”
Регіональний ландшафтний парк Знесіння – об’єкт природно-заповідного фонду України. Створення в 1991 році парку Знесіння площею 312 га дало виняткову можливість поєднати типову для міських парків функцію відпочинку з туризмом, а також з охороною та вивченням природно-історичного довкілля.
18.00 – вечір живої музики. У вихідні львівські кнайпи часто влаштовують вечори живої музики, концерти різних груп , виставки і презентації…
Також влітку можна потрапити на такі заходи як open-air КіноЛев, “Леополіс Гран Прі”, “Ніч у Львовіі”, “Етновир”, танці танго чи сальса біля кнайп, вуличні вистави та різноманітні фестивалі.