П’ятниця, 19 Серпня

Як виглядають трамваї, які Львів хоче купити у німців. Фото

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Оперативні новини у нашому каналі в Телеграмі!

Уже восени на вулицях Львова можуть з’явитися 30 трамваїв з Берліна. Як повідомив Tvoemisto.tv речник ЛКП «Львівелектротранс» Іван Бондар, це будуть жовті вагони марки Tatra KT4DM.

Tatra KT4 – двосекційний односторонній трамвайний вагон, який серійно випускався чеським підприємством «ČKD Tatra» з 1973 по 1997 роки. Трамваї експлуатуються переважно у постсоціалістичних країнах Європи та Північній Кореї.Вони призначені для експлуатації в містах з вузькими вулицями, оскільки мають малу ширину кузова, вузькоколійну модифікацію та є двосекційними з розташованим посередині вагона зчепленням.

Місць для сидіння в такому трамваї – 34. Tatra KT4 мають панорамні вікна та окутні форми. У вагоні четверо дверей з шириною прорізу 1300 мм. Вентиляція пасажирського салону забезпечується чотирма люками та кватирками.

В Україні вагони Tatra KT4 курсують на вулицях Львова, Вінниці, Житомира та Євпаторії.

Модифікація KT4DM здійснена за рахунок модернізації старого вагону KT4D. Її особливістю є встановлення нового тягового і допоміжного електронного обладнання, зокрема застосовані тягові інвертори Vossloh-Kiepe та Cegelec TV Progress.

Фото picmog.com, flickr.com, commons.wikimedia.org

Share.