Вівторок, 18 Травня

Від завтра буде відкрито для руху трамваїв вул. Чернівецьку

Pinterest LinkedIn Tumblr +

«Як і було анонсовано, завтра, 1 вересня, буде відкрито для руху трамваїв вул. Чернівецьку. Усі ремонтні роботи завершені. Тут було встановлено нову трамвайну колію, замінено контактну мережу. Залишається доробити платформу на зупинці пасажирів. Однак ці роботи не є перешкодою для відновлення руху, і за кілька днів ми їх завершимо», – розповів Євген Калитич, заступник директора ЛКП «Львівавтодор».

За його словами, проведено перемовини з ЛКП «Львівелектротранс». Сьогодні відбувається пробний виїзд трамваїв новою колією, а вже завтра, у звичному графіку, трамваї № 1, 6 та 9 курсуватимуть до залізничного вокзалу.

Нагадаємо, ремонтні роботи на вул. Чернівецькій розпочалися 12 травня. Замовником проведення цих робіт є ЛКП «Львівавтодор», виконавець – ТзОВ «Онур». Технічний нагляд здійснює французька компанії «Egis». Роботи проводяться за кошти Європейського банку. Вартість виконаних робіт на 325 метровому шляху становить близько 2,5 млн. євро.

Колія до реконструкції

Нагадаємо, ремонтні роботи на вул. Чернівецькій поділили на два етапи. Перший етап: у цьому році капітально відремонтували лише трамвайну колію. Другий етап: у 2018 році розпочнуть капітальний ремонт дороги на вул. Чернівецькій і реконструкцію пл. Двірцевої.

Додамо, що з 1 вересня у Львові зросте вартість проїзду в електротранспорті. Разовий загальний квиток на електротранспорт подорожчає з 2 до 3 грн, пільговий (студентський та учнівський) – з 1 до 1,5 грн. Вартість перевезення одного місця багажу становитиме 3 грн.

Share.